«  September 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 10:51

Головна » 2019 » September » 10 » Екскурсія у незабутню Одесу
Екскурсія у незабутню Одесу

Ще одним приємним сюрпризом для учнів Теребовлянського НВК під час відпочинку на Чорному морі стала екскурсія до портового міста Одеси, яку вони здійснили разом із своїми наставниками Яворською О.Б., Багрій Л.І., Теслюк О.В. та Безверхною О.Г.

Багато хто знає, що Одеса - перлина серед південних приморських міст України, і відпочинок в Одесі - це барвисте і незабутнє проведення часу.

Діти мали змогу переконатися, що чи не кожна будівля в центрі є пам'ятником архітектури. Ні в одному місті України немає на фронтонах будівлях стільки атлантів і каріатид, левів і амурів.

Як кажуть в Одесі - Одесу потрібно не тільки бачити, а й чути, вдихати, обмацувати, пробувати на смак. Одеса - це не вокзал і не аеропорт, і навіть не Приморський бульвар і не Дерибасівська - точніше, не тільки вони. Одеса - це суміш жаркого сонця і ніжних піщаних пляжів, неймовірних одеських історій і оригінального гумору, блискучих фраз і геніальних віршів, популярних анекдотів і просто цікавих книг.

Чорне море, південне сонце, морський порт, в центрі міста - ансамбль будівель епохи класицизму на чолі зі знаменитими Потьомкінськими сходами і не менш знаменитий пам'ятник Дюку Д'Рішелье, Дерибасівська вулиця, Пересип, Одеський Привоз - і це все Одеса. Так, і не тільки це ...

Учні та батьки висловлюють щиру вдячність керівнику волонтерської групи «Схід і Захід єдині назавжди» Коньку Василю Вікторовичу та його однодумцям за такий чудовий сюрприз.

Переглядів: 245 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0