«  December 2012  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 24.04.2024, 19:47

Головна » 2012 » December » 3 » Тиждень музичного мистецтва
Тиждень музичного мистецтва

В Теребовлянській гімназії-спецшколі-інтернаті з 19.11.12р по 26.11.2012 р пройшов тиждень музичного мистецтва.

Протягом цих днів учні та педагоги школи мали можливість поринути в чарівний світ пісні, танцю, інструментальної музики.

В понеділок,19 листопада,  на лінійці, учасники учнівського хору «Первоцвіт» Бойчук Христина, Міхеєва Ірина виступили перед присутніми з цікавою інформацією   про музичне мистецтво, про роль музики в житті людини. Солістка вокальної студії Пасимок Вікторія майстерно виконала пісню «Музика рідного дому».

Надовго запам’ятається учням старших класів вечір пам’яті Володимира Івасюка «Мого життя обірвана струна».Діти познайомилися з сторінками життя і творчості видатного композитора, переглянули відеофільм.

Наступним був відкритий урок з музичного мистецтва в 2-а догімназійному класі на тему: «Митці на різних ладах», який провела вчитель Буртак Н.О.

Середа, 21 листопада, пройшла в гімназії під звуки духової музики. Всім дуже сподобалася і запам
яталася освітньо-виховна програма «З історії духової музики», яку підготували і провели студенти 4 курсу вищого училища культури. Учасники духового оркестру «Княжі сурми» під керівництвом викладачів Криська І.І, Штефан Н.О., Мартинів Н.М. цікаво розповідали присутнім про походження, будову, властивості духових інструментів та майстерно виконували музичні твори.

22 листопада, в четвер, пройшла фотопрезентація  дитячого церковного хору церкви Св. Миколая. Учасники хору, під керівництвом Буртак Н.О. ознайомили бажаючих з діяльністю колективу. Розповіли про цікаві поїздки до Києва, Луцька. В цей же день пройшов конкурс стінних газет і малюнків на мистецьку тематику.

В п’ятницю, 24.11.12р., гімназія «танцювала». 50 учнів гімназійного та слабозорого відділень 5-11 класів стали учасниками танцювального флешмобу, організаторм  проведення якого була вчитель танців Шарак С.О. Запальна музика, злагоджені рухи танцюристів не залишили байдужими нікого.

Заключним акордом свята музики в гімназії-спецшколі-інтернаті стало засідання педагогічної вітальні «Чарівний світ її пісень» за участю солістки РБК Надії Демиди. Святкову програму підготувала і провела заступник директора з виховної роботи Тихоліз М.В.

Переглядів: 1440 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0