«  Жовтень 2016  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.05.2019, 01:46

Головна » 2016 » Жовтень » 17 » У Теребовлянському НВК відбувся перший військово - патріотичний фестиваль “Повстанська ватра”

У Теребовлянському НВК відбувся перший військово - патріотичний фестиваль  “Повстанська ватра”

Розпочався захід урочистою лінійкою, на якій були присутні чимало гостей: отець Ігор Сип'як, отець Володимир Якубишин, Кундрат Андрій Степанович, заступник голови Теребовлянської районної державної адміністрації, майор Кравець Олександр Юрійович, районний військовий комісар, Маційовський Ігор Васильович, методист районного методичного кабінету, Стадник Оксана Петрівна, Шевчук Микола Степанович  - волонтери.

Привітали учасників фестивалю народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль Теребовлянського вищого училища культури «Октава» , чоловічий вокальний квартет Теребовлянського вищого училища культури «Обертон».

Учні 8-10 класів взяли участь в історичному квесті «Українські звитяжці. Історична подорож у часі», переможцями якого стали учні 9 класу, 2 місце – 10 класу, 3 місце – IV, V класів.

В рамках фестивалю пройшов конкурс патріотичної пісні та поезії, в якому учні школи одержали такі результати: 1 місце – Гичко Катерина (IV клас), 2 місце – Мурдза Дмитро (12 клас), 3 місце - Трач Анна (І клас).

У конкурсі стінгазет, листів, малюнків  для воїнів збройних сил України «Мужність і відвага крізь покоління» перемогу отримали: 1 місце – учні 2-а класу, 2 місце – 4-а класу, підготовчого класу, 3 місце – 3-а, 3-б, 5 класів,  в конкурсі стінгазет  перемогли  учні 7 класу, 2 місце – ІІІ – А класу, 3 місце – ІІІ – Б класу (стінгазети).

Пампушки, горішки, вареники, піцу, галяретки, малину і виноград,  капкейки і кекси, торти та пляцки,печиво, канапки, квас, соки і навіть чай та каву можна було придбати благодійній ярмарці «Зігрій теплом українського солдата», яка проходила в нашій школі 5 раз.

Також у програмі  фестивалю пройшли військово-спортивні змагання між учнями 10 – 11 класів. Юнаки з роїв  «Січовик» та «Українські отамани» змагалися в умінні підтягуватись на перекладині, стрибках в довжину з місця, стрільбі з пневматичної гвинтівки, перетягуванні канату, дівчата -  в накладанні пов’язок «шапочка», серцево - легеневої реанімації.

Під час фестивалю в спортивному залі діяла виставка навчальної зброї,яку учням демонстрували військовослужбовці районного військкомату. Усі учасники фестивалю охоче частувались кашею із польової кухні, яку приготували військові.

Кошти, зібрані під час фестивалю,малюнки, листи, обереги  будуть передані волонтерам  на підтримку української армії.

Переглядів: 132 | Додав: Юлія_Тихоліз | Рейтинг: 0.0/0