«  December 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 19:21

Головна » 2016 » December » 17 » Відкритий інтерактивний захід «Я люблю Україну»
Відкритий інтерактивний захід «Я люблю Україну»

В рамках проекту, над яким працює колектив 2-Б класу, «Діти України за мир» вихователь Боднарчук Г.Б. і класний керівник Яворська Г.С. провели відкритий інтерактивний захід «Я люблю Україну», на якому були присутні вчителі, батьки та учні початкових класів, а також запрошені учасники АТО.

В ході заходу діти декламували вірші про Україну, співали пісні, виконували танцювальні композиції, які символізували любов до рідної Батьківщини, проводилася активна співпраця із залом (вправа «Мікрофон», конкурс української народної пісні).

Запрошені воїни АТО виступили перед дітьми. На згадку про цю зустріч їм були вручені невеличкі подаруночки, які виготовили діти 2-Б класу разом із батьками. На завершенні заходу учасники АТО ознайомлювали дітей із засобами захисту, якими вони користувалися у зоні бойових дій.

Фінальну пісню «Я люблю Україну» виконували діти разом із батьками.

Гості свята,  на запропонованих їм квіточках, написали свої враження про виховний захід , а потім сплели  з них «Віночок любові до Батьківщини».

Захід пройшов у теплій родинній атмосфері.

Переглядів: 433 | Додав: Юлія_Тихоліз | Рейтинг: 0.0/0