«  September 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 27.04.2024, 06:06

Головна » 2016 » September » 19 » Загальношкільні учнівські збори
Загальношкільні учнівські збори

Початок нового навчального семестру є часом підбиття підсумків роботи у минулому півріччі, а також порою планування подальшої своєї роботи.

З цією метою у Теребовлянському НВК протягом тижня   відбулися  загальношкільні учнівські збори дя учнів : V – VII ( 9 – 11);

I – IV ( 5 – 8);

5 – 12 класи .

На порядок денний були винесені питання:

1. Учнівське самоврядування. Його  структура.  Функції  учнівських міністерств.

2. Звіти старост класів з питань успішності, поведінки, відвідування, участь у шкільних заходах.

3. Підсумки роботи та вибори депутатів до міської молодіжної ради ( Соха Л., Приступа І.)

4. Різне.

Учні брали активну участь в обговоренні питань порядку денного. Приємно відзначити, що росте зацікавленість справами і проблемами школи і навчального процесу з боку школярів.

2 учнів нашої школи Шманько Ігор та Хомик Яна були обраними депутатами Теребовлянської ММР.

Дедалі частіше і сміливіше діти виступають і висловлюють свою думку щодо різних важливих проблем навчального процесу. Це свідчить про зародки нових лідерів серед нашої молоді, так потрібних нашій державі. Тому наша школа надалі старатиметься розвивати серед учнів розуміння своєї значимості і можливостей.

Переглядів: 501 | Додав: Юлія_Тихоліз | Рейтинг: 0.0/0