«  September 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 19:08

Головна » 2019 » September » 30 » Загальношкільні учнівські збори - перший крок в учнівському самоврядуванні.
Загальношкільні учнівські збори - перший крок в учнівському самоврядуванні.

Початок нового навчального семестру є часом підбиття підсумків роботи у минулому півріччі, а також порою планування подальшої своєї роботи.

З цією метою у Теребовлянському НВК протягом тижня відбулися загальношкільні учнівські збори для учнів : V – VII; I – IV ( 5 – 8); 5 – 12 класи .

На порядок денний були винесені питання:

1. Учнівське самоврядування. Його структура. Функції учнівських міністерств.

2. Звіти старост класів з питань успішності, поведінки, відвідування, участь у шкільних заходах.

3. Підсумки роботи та вибори депутатів до міської молодіжної ради ( Соха Ліля, Турковський Назар)

4. Різне.

Учні брали активну участь в обговоренні питань порядку денного. Приємно відзначити, що росте зацікавленість справами і проблемами школи і навчального процесу з боку школярів.

Двоє учнів нашої школи Майор Юлія та Чаплюк Тетяна були обраними депутатами Теребовлянської ММР. Архитко Ірина стала волонтером ММР.

Дедалі частіше і сміливіше діти виступають і висловлюють свою думку щодо різних важливих проблем навчального процесу. Це свідчить про формування нових лідерів серед молоді, так потрібних нашій державі. Тому наша школа надалі старатиметься розвивати в учнів розуміння своєї значимості і можливостей у діяльності.

Переглядів: 277 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0