«  September 2015  »

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй, школо! Ненька – Україна

Нас вітає всіх зі святом знань!

У Теребовлянському НВК відзначили День знань.

1 вересня – День знань, свято Першого дзвінка у всіх навчальних закладах. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цього річ вперше поріг  Теребовлянського НВК переступили 44 першокласники та 18 учнів І класу.

Учнів, вчителів та батьків з початком нового навчального року привітали гості, які прибули на свято:  Майор Г.Ф., завідувач сектору у справах сім’ї та молоді   Теребовлянської РДА, Колісник Л.М., заступник  міського голови, Марцинів І.М., заступник військового комісара Теребовлянського району, учасник бойових дій на Сході України.

Отці Володимир Якубишин та Ігор Сип’як благословили присутніх на мирний, щасливий навчальний рік, побажали всім міцного здоров’я, ґрунтовних знань, творчої наснаги, високих досягнень у навчанні та праці.

Розпочались урочистості хвилиною мовчання за 15-ти  загиблими гімназистами Теребовлянської гімназії, Героями Небесної Сотні, військовими, які загинули на Сході України. До підніжжя пам’ятника лягли квіти від сьогоднішніх гімназистів.

До глибини душі зворушив присутніх  Лист солдату,який  продекламувала Ліля Соха та пісня «Дай, Боже, сили нашим солдатам » у виконанні Вікторії Пасимок.

Традиційно у цей святковий день батьки першокласників вручили дітям ангелів-охоронців, та засіяли їхні голови зерном пшениці та пелюстками квітів.

А розпочали свій шлях в Країну знань у новому навчальному році учні НВК через райдужні ворота, ворота щастя!

Переглядів: 543 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0