15 травня колектив 4-Б класу в рамках проекту «Добро та краса врятує світ» здійснив доброчинний візит у дитячий будинок «Малятко» та соціальну ветеринарну клініку «Хатіко» м. Тернопіль.
Діти і дорослі відвідали дитбудинок із гостинцями. Дуже шкода, що в даний час у «Малятку» карантин, адже четвертокласники підготували театралізовану казку «Коза-дереза» для показу вихованцям дитячого будинку. Маємо надію ще здійснити цей намір та поспілкуватися із дітками.
Надзвичайно цікавою була розповідь молодого лікаря-ветеринара Тимура у клініці «Хатіко». Діти й педагоги мали змогу побачити тваринок, яких лікують там, почути їх сумні історії та усвідомити власну відповідальність за слабших і залежних від нас живих істот.
Захоплюючим моментом для усіх учасників цієї поїздки було ознайомлення із історією нашого краю у краєзнавчому музеї. Під екскурсії кожен мав змогу емоційно відчути усі періоди розвитку нашого краю, ніби стати учасником цих подій.
15 травня 2019 року в рамках тижня безпеки життєдіяльності, який проходить в Теребовлянському НВК, у 10 класі соціальний педагог Теслюк Ольга Володимирівна провела тренінг на тему: «Захищене та здорове покоління».
Метою тренінгу перш за все було дати учням розгорнуте поняття «Життя», «Здоров’я», «Захист», «Майбутнє» та довести пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини та негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття підлітка, сформувати в дітях прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здорове та захищене майбутнє.
Під час тренінгу було виконано вправи: «Знайомство», «Правила групи», «Цінності життя» «Модель здоров’я», «Як розпорядитися своїм життям?», «Ситуації», «Захист по колу», «Все залежить від тебе».
На завершення тренінгу учасники прийшли до однієї спільної думки, щоб приймати в житті правиль
... Читати далі »
Найвище завдання будь-якої творчості – знайти незвичайне в звичайному і звичайне у фантастичному
Кажуть,що талант завжди родом із дитинства, а кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле , де це зерно найкраще проросте. Саме таких обдарованих дітей об’єднав зимово-весняний конкурс від ‘’Філологічного олімпу’’ під назвою ‘’Стежками літературних героїв – 2019 ’’, в якому взяли активну участь учні нашого навчального закладу.
Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант ,вміння їх вирощувати – мистецтво. Цю істину у свою працю втілює вчитель української мови та літератури Туркула Лідія Володимірівна. Її вихованці доводять всім , що вони не просто ‘’сидять в інтернеті ’’, а вміють творити сучасне мистецтво, адже результати говорять самі про себе. Переможцем Всеукраїнського проекту ‘’Філологічний олімп ’’ у номінації буктрейлер став учень 6 класу Богомаз Микола Юрійович, створивши буктрейлер ‘’Зимова казка’’ за твором Олеся Ільченка ‘’Розповідь про зимуючих птахів ’’. Миколу нагороджено Дипломом III ступеня.
15 травня 2019 року учні ІІІ-VIІ, 8-11 класів Теребовлянського НВК взяли участь у Всеукраїнському відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе» приурочений до святкування Дня Європи в Україні та спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнівства, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.
Перед початком уроку соціальний педагог Теслюк О.В. та вчитель іноземної мови Воробець Є.О проінформувала присутніх про історію заснування свята – Дня Європи в Україні, який відзначають щороку в третю суботу травня, який припадає на 18 травня 2019р.
Під час відкритого онлайн-уроку відомий тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур простими словами проілюструє, як впровадження європейських цінностей та стандартів в Україні сприяє покращенню життя кожного українця та формуванню демократії, свободи та прав людини в України. Спікерами уроку також були Віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та перша заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.... Читати далі »