Щороку 7 грудня відзначають Всесвітній день української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.
Педагоги та учні нашого ліцею взяли участь у флешмобі "Одягни хустку - прикрась себе".
"Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ", - сказав Пабло Пікассо про Катерину Білокур.
Про долю української художниці у день її народження говорили учні 8-Б класу Теребовлянського профільного ліцею з класним керівником Галиною Василівною Кравчук.
Розповіді про техніку малювання, самотужки виготовлені пензлі та фарби особливо вразили слухачів. Не могли учні намилуватись картинами, так майстерно написаними художницею!
Існує думка, що безталанних дітей не буває.
Обдарованість - це дар Божий, який потребує багатогранної
кропіткої праці від самих дітей, але під керівництвом люблячих
батьків та досвідчених вчителів, постійна участь у різного роду
конкурсах, змаганнях, олімпіадах тощо.
Так, 3 грудня 2021р. відбувся обласний конкурс творчої
та обдарованої молоді МАН "Акорди творчості",
в якому учениця 10-А класу Теребовлянського профільного
ліцею Трач Анна виборола ІІ місце за авторську збірку інтимних
поезій "Десь на дні мого серця заплела дивну казку любов".
Бажаємо Анні нових звершень та успіхів у її творчих здобутках.
6 грудня, у День Збройних сил України, в нашому пансіоні лунали щирі слова на адресу хлопців і побажання бути добрими, наполегливими та цілеспрямованими людьми.
Дівчата підготували цікаву конкурсно-розважальну програму "Пан або пропав", де хлопці показували свої знання, майстерність та винахідливість.
Журі у складі Наталі Володимирівни Субчак та Наталі Іванівни Шманько оцінювали старання учасників та вітали команди із заслуженою перемогою.
Наприкінці свята хлопці отримали солодкі дарунки на згадку.
На початку грудня слухачі секції біології МАН Теребовлянського профільного ліцею побували на відкритому занятті «Видатні українські вчені у світовій науці», яке відбулося на базі анатомічного музею. Викладач кафедри анатомії, кандидат медичних наук, доцент ТНМУ Ющак М.В. показав учням унікальну колекцію анатомічних препаратів, запросив до вступу тих, хто готовий присвятити себе лікарській справі. Музей по праву називають центром науки і практики.