«  April 2012  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 06:50

Головна » 2012 » April » 20

З Великоднем!  З Христовим Воскресінням!

Будьте завжди здорові та веселі!

На третій день Великодніх свят учні Теребовлянської гімназії, дитячий церковний хор Церкви св. о.Миколая (диригент Н.О.Буртак), а також духовий оркестр (керівник Я.Драган) після другої служби Божої вітали усіх парафіян зі святом Воскресіння Христового та за давнім українським звичаєм водили гаївки на подвір’ї Церкви.

Святковий настрій панував серед людей, їхні очі світилися радістю, на обличчях сяяли щасливі посмішки.

Діти з ентузіазмом співали гаївки та веснянки – «Ми кривого танця йдем», «Грай, жучку, грай», «А вже весна», «Коло річки, коло броду», дитячий церковний хор велично співав великодні пісні «Христос Воскрес», «Радійте усі».

Учні 2 догімназійного класу під керівництвом класовода Яворської Г.В. виготовили своїми руками великодню писанку, прикрашену кольоровими стрічками, і майстерно водили гаївки разом зі своїми вчителями.

До гурту дітей приєднався наш священик о.Михайло Ярема і водив гаївки разом з усіма.

У виконанні духового оркестру звучали церковні великодні пісні, які велично лунали в душах кожного, хто був присутній на святі.

Наприкінці дійства отець-мітрат Іван Сивак подякував усім за участь у проведенні гаївок,                а також побажав присутнім міцного здоровя, Божого благословення, повсякденної опіки воскреслого Христа.

Вчитель християнської етики О.М.Сивак пригостила дітей гарячим чаєм та смачним святковим печивом. ... Читати далі »

Views: 896 | Added by: Семків_Юрій | Date: 20.04.2012 | Comments (0)