«  June 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 09:38

Головна » 2015 » June » 07

Куди поїхати? Абсолютно кожен учень НВК задавав собі таке питання, перед тим, як відправитися на літні канікули. Для цінителів природи й екологічного відпочинку, серед яких були учні ІІ класу спільно з заступником НВК з виховної роботи Тихоліз М. В., вихователем Безверхньою О. Г., батьками та вчителями школи прекрасним способом відволіктися від міської суєти, відмінно відпочити і запастися морем позитивних і приємних емоцій і вражень стали гори Карпати та Закарпаття, де вони провели 3 дні.

Почалась подорож з екскурсії містом Яремче. Це низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту. Через місто пролягає дорога до найвищої вершини Українських Карпат — Говерли.

Серед мальовничого передгір’я Карпат у гущі темних лісів, де в тіні столітніх сосен цвіте казкова папороть, заховане таємниче кам’яне царство. Його цар давно помер, залишивши десятки легенд, жодна з яких не повідає людям правди про те, що було колись у його володіннях і що насправді заховане за цими тяженними чорними брилами гір. Залишились лише статуї невідомих істот, що колись виросли з-під землі, а зараз ховаються у важкому оксамиті холодно-зелених мохів. То Скелі Довбуша.

Далі маршрут привів юних туристів у с. Солотвино. Чотири речі відрізняють закарпатське Солотвино від усіх сіл та селищ України. Насамперед, це цілюща ропа солоних озер, лікувальні грязі, алергологічна лікарня, а також житлові дев'ятиповерхівки, яких більше немає в жодному селі чи смт по всій Україні.

На третій день учні здійснили екскурс ... Читати далі »

Views: 446 | Added by: bezverhnya_o | Date: 07.06.2015 | Comments (0)