«  May 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 00:57

Головна » 2016 » May » 24

20 травня в дошкільній групі «Рукавичка» відбулося Свято казки.

Наймолодші вихованці НВК мали  змогу випробувати себе у ролі справжніх акторів під час інсценізації  казок «Ріпка» та «Рукавичка».

Присутні на святі батьки  з насолодою спостерігали як бабуся, онучка, собачка, кицька та мишка дружно допомагали дідусеві витягнути ріпку. А звірі, оселившись у дідовій рукавичці, тіснились, щоб всім було тепло і затишно. Глядачі з вдячністю аплодували маленьким акторам за чудову гру.

Фея-казкарка, яка завітала на свято, загадувала діткам загадки про казкових героїв, проводила з ними ігри, конкурси.

І  дошкільнятам, і батькам  сподобалась танцювальна фізкультхвилинка.

Views: 471 | Added by: Семків_Юрій | Date: 24.05.2016 | Comments (0)

Теребовлянський НВК приєднався до відзначення Днів Європи в Україні. 23 травня учні школи взяли участь в інформаційному ярмарку «Знай про Європу більше», під час якого переглянули презентацію про історію створення Євросоюзу та мали можливість перевірити свої знання про ЄС.

Учні старших класів висловлювали свою точку зору про перспективи євроінтеграції нашої держави на дискусійному майданчику «Європейський союз – новий старт для України»

Views: 464 | Added by: Семків_Юрій | Date: 24.05.2016 | Comments (0)

У рамках Року англійської мови в Україні в ТНПУ ім. В.Гнатюка з 16 по 20 травня 2016 року проходив Тиждень кафедри практики англійської мови та методики її викладання. 19 травня, у четвер, відбувся Тренінг-семінар “Personal Development Through English” для учнів старших класів ЗОШ Тернопілля, в якому взяли участь і вихованці Теребовлянського НВК. Тренери - викладачі педуніверситету - доц. Олійник Ірина Дем’янівна, доц. Кондратьєва Тетяна Богданівна, доц. Шонь Олена Богданівна, доц. Бабій Людмила Богданівна, викл. Нацюк Мар’яна Богданівна провели їм експрес-заняття, показали, як вчать  англійську у вузі.  Було надзвичайно цікаво, захопливо та повчально.