«  April 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 10:16

Головна » 2017 » April » 06

Для тих, хто прагне досконало володіти іноземною мовою, будь-яка нагода поспілкуватися з носієм мови-наче маленьке свято. Саме таке свято влаштували вчителі англійської мови Теребовлянського НВК для вчителів шкіл району, запросивши до себе у гості містера Роджера Брінда, волонтера, вихідця з Уельсу, викладача історії, колишнього директора школи у валлійському містечку Кадіф. Містер Брінд захопливо розповідав про звичаї і традиції свого народу, про життя та побут жителів Великої Британії, наводив цікаві факти з життя королівської родини. Розповідь супроводжувалась світлинами, що давало можливість подумки помандрувати вуличками, стежками, узбережжями Англії та Уельсу, захоплюватися величчю древніх споруд та побувати у музеях, зазирнути у дім пересічного британця та відвідати палати королеви Англії. Спілкуючись з учнями, містер Роджер відповідав на запитання про школу, улюблені заняття британських підлітків, їх стиль життя.

Директор НВК Архитко О.В., заступник директора з іноземних мов Бодак С.В. та методист районного відділу освіти Савончак Р.Г. від імені усіх вчителів висловили щиру подяку містеру Роджеру Брінду за неймовірно захоплюючу розповідь і вручили символічні подарунки.

Вже стало хорошою традицією знайомити гостей з історією нашого закладу і цю мандрівку гідно провів наш незмінний гід, Віталій Білінський. А Марічка Яворська сердечно подякувала від імені ус ... Читати далі »

Category: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Views: 424 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 06.04.2017 | Comments (0)