«  February 2018  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 24.04.2024, 01:17

Головна » 2018 » February » 26

Завдяки організаторам проекту в рамках міжнародної програми стажувань AIESEC - Всеукраїнській молодіжній громадській організації «АЙСЕК в Україні», учні та вчителі Теребовлянського навчально-виховного комплексу мали чудову нагоду провести кілька навчальних днів у активній взаємодії з членом міжнародної організації з іншої країни, а саме містером Мустафою Деміром, вихідцем із Туреччини.

Мета стажування полягала в отриманні позитивного досвіду навчання, практичних навичок в іноземному середовищі, у взаємодії з новим соціальним і культурним середовищем. В програму навчання входили різноманітні види дільності, зокрема - відео презентації про креативну економіку, огляд доповіді UCTAD, про «Медіа-індустрію», про «креативний сервіс», мистецтво і спадщину в економіці, про творчість та культуру як рушійні сили економічного розвитку та ринку праці. Значна увага приділялась тематиці створення відеоігор, звуковому супроводу до фільмів та відеороликів з використанням новітніх комп’ютерних технологій. Заняття проходили у теплій невимушеній атмосфері спілкування, учні охоче відвідували уроки містера Мустафи. Сам містер Дерім під час прощальної вечірки, яку для нього організували вчителі-іноземники разом з директором Олегом Володимировичем, зазначив, що покидає нашу школу з найприємнішими враженнями та збереже найтепліші спогади про наше мі ... Читати далі »

Category: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Views: 556 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 26.02.2018 | Comments (1)