«  May 2018  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 21:23

Головна » 2018 » May » 23

«Добро починається з Тебе!» - під таким гаслом учнівський та батьківський колектив 3-Б класу під керівництвом вихователя Боднарчук Галини Богданівни і класного керівника Яворської Ганни Степанівни провели доброчинну акцію, спрямовану на допомогу вихованцям Тернопільського дитячого будинку «Малятко» та притулку для тварин «Ноїв ковчег».

Третьокласники разом із вчителями організували цікаве, веселе дозвілля для маляток дитячого будинку, а на завершення зустрічі подарували їм басейн, щоб влітку дітки купалися, росли міцними і здоровими та знали, що про них пам’ятають і завжди готові їм допомогти.

Такою ж цільовою доброчинною допомогою став візит колективу 3-Б класу у притулок для безпритульних тварин «Ноїв ковчег», де діти , вчителі та батьки мали змогу поспілкуватися із працівниками зооцентру і їхніми чотирилапими друзями. Усвідомлення того, що люди відповідальні за тих, кого приручили потрібно прищеплювати нашим дітям, щоб вони росли добрими, чуйними і, що важливо, відповідальними.

Проект «Добро та краса врятують світ» направлений  ще й на розвиток естетичних смакі ... Читати далі »

Views: 402 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.05.2018 | Comments (0)

22 травня 2018 р. в Теребовлянський навчальний виховний комплекс завітали гості: представник благодійного фонду «Майбутнє сиріт» – Володимир Яворський, лікар-офтальмолог вищої категорії – Юрій Лисак, директор «Комфорт Оптика» – Сергій Зварич.

Юрієм Лисаком було оглянуто дітей із соціально-незахищеної категорії та зроблено рецепти, а Сергій Зварич підібрав кожному вихованцеві індивідуальні оправи для окулярів.

Дякуємо волонтеру із США Annyі Knautz за матеріальну підтримку та всім хто допомагає зробити дітей щасливими!!!

Views: 350 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.05.2018 | Comments (0)