«  December 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 27.04.2024, 05:15

Головна » 2019 » December » 12

Вихователь Пемковська О.С. спільно з учнями 11 класу слабозорого відділення провела заняття з елементами тренінгу «Попереджений - значить захищений!», де учні пригадали основний теоретичний матеріал з проблеми ВІЛ-СНІДу, проаналізували нові статистичні дані щодо його поширення у світі та в Україні, змоделювали різні ситуації реальної взаємодії з ВІЛ-позитивними людьми на основі толерантного ставлення.

Вихователь рекомендувала молодим людям різноманітні стратегії сказати «НІ!» в загрозливих для життя і здоров’я ситуаціях. Також учні працювали в групах і виконували різноманітні завдання за даною темою. Особлива увага акцентувалася на необхідності об'єднання зусиль у протидії ВІЛ/СНІДу.

Завершенням заходу став висновок, що ВІЛ-СНІД —хвороба поведінки, тому значною мірою залежить від наших вчинків та поінформованості з даного питання.

Views: 272 | Added by: okcanatom | Date: 12.12.2019 | Comments (0)

Вихователь Безверхня Н.В. та класний керівник Ірза Н.М. разом з учнями 10 класу слабозорого відділення провели єдиний урок на тему «Молодь, відстоюй свої права!», приурочений Всесвітньому дню захисту прав людини.

Під час уроку вихованці виконували вправу «Я маю право на…», дискутували, відтворювали ситуації, коли порушено права людини, брали участь у грі по знаннях статей Конвенції про права дитини.

Views: 287 | Added by: okcanatom | Date: 12.12.2019 | Comments (0)

Відбулася першість школи з шашок, яку організували Васильчик Р. М., Семків Ю. І., Мацюк В. С. Участь у змаганнях взяли 22 учні. В запеклій боротьбі у 7 турів за швейцарською системою були визначені переможці та призери змагань.
І місце - Васильків Михайло
ІІ місце - Мокрицький Максим
ІІІ місце - Островська Юлія

Views: 283 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 12.12.2019 | Comments (0)

10 та 11 грудня у шкільній бібліотеці бібліотекар Субчак Н. В. провела виховні години до Міжнародного Дня захисту прав людини «Умій відстоювати свої права».

Учні 1,2-Б,4-Б класів з вихователями Багрій Л.І. та Яворською І.Р. активно приймали участь у грі «Справедливість»,розгадували тематичні тести,переглянули фільм «Права дитини».

Заходи допомогли розпалити дитячу цікавість та прищепити повагу до прав дитини.

Views: 258 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 11.12.2019 | Comments (0)