«  February 2020  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 18.04.2024, 02:48

Головна » 2020 » February » 12

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році.

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів учні Теребовлянського НВК показали найкращі знання з хімії, фізики, астрономії, інформаційних технологій, інформатики, німецької мови, правознавства, трудового навчання. Відповідно до критеріїв оцінювання найвищі результати здобули Шкаферак Михайло (хімія – диплом ІІІ ступеня, вчитель Табас Л.С., інформатика – диплом ІІ ступеня, інформаційні технології – диплом ІІІ ступеня, вчитель Трач Н.І., фізика – диплом ІІІ ступеня, вчитель Семків Ю.І.), Чайковська Анастасія – німецька мова, диплом ІІ ступеня, Майор Юлія – німецька мова, диплом ІІІ ступеня, учитель Вівчарик М.П., Мозиль Анастасія – правознавство, диплом ІІІ ступеня, вчитель Ірза Н.М., астрономія – диплом ІІІ ступеня, вчитель Семків Ю.І., Архитко Ірина – диплом ІІІ ступеня, обслуговуючі види праці, вчитель Тима О.О. У цих інтелектуальних змаганнях брали участь гімназисти, які перемогли на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Загалом учні НВК вже вкотре здобули перше місце в районі, отримавши 67 дипломів, 22 перших, 23 – других, 22 третіх, у 2018-2019 н.р. – 70 (І – 20, ІІ – 29, ... Читати далі »

Views: 282 | Added by: okcanatom | Date: 12.02.2020 | Comments (0)

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Наша школа теж долучилася до цієї події. З метою формування життєвої та інформаційної компетентностей, розвитку навичок співробітництва, вміння аналізувати, робити висновки, виховання розумного користувача мережею, вчитель інформатики Трач Н.І. залучила учнів  Теребовлянського НВК до участі у   інтерактивних іграх та командних змаганнях. Школярі виконували завдання у онлайн-сервісі Kahoot, розгадували кросворди у застосунку LearningApps.org, мали можливість переглянути відеоролики, мультфільми про безпечний і  небезпечний Інтернет. Слід всім пам’ятати, що Інтернет  – це лише інструмент, яким ми користуємося. Отож вчимося використовувати  Інтернет із розумом!!!

Views: 251 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 12.02.2020 | Comments (0)