«  June 2021  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 08.05.2024, 12:34

Головна » 2021 » June » 02

О, мати наша пресвята,
Ми руки зносимо до тебе,
 Відкрий, Маріє, нам вуста,
Дозволь промовити до тебе.

2 червня учні 6-х та 7-х класів разом із вчителем основ християнської етики Яворською О.Б. відвідали найбільшу Марійську святиню Західної України – Зарваницю.
 Насамперед побували у місцевому парафіяльному храмі, де мали можливість торкнутися ікони Зарваницької Богородиці, яка в таємничий спосіб містить невичерпне джерело ласк і благодатей для кожного, хто з вірою приходить до неї.
Для школярів був відправлений молебень, під час якого діти  змогли  очистити свої душі та прийняти Євхаристію Ісуса. Також присутні почули історію про заснування Зарваниці та про ікону Розп'яття Спасителя, а також настанови священника: бути вдячними Богові і Пресвятій Богородиці та своїм батькам.
... Читати далі »
Views: 126 | Added by: okcanatom | Date: 02.06.2021 | Comments (0)

З нагоди  150 – літнього ювілею  від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника  у шкільній  медіатеці  було проведено флешмоб із читання уривків творів В. Стефаника "Я пишу те, що серце співає ", який підготували учні 7-А класу під керівництвом класного керівника Білінської О.В.

Бібліотекар Субчак  Н.В. біля книжкової виставки ознайомила учнів з цікавими фактами  біографії Василя Стефаника. Пізнавальним був перегляд документального  фільму про творчість письменника. Заходи, присвячені ювілеєві Василя Стефаника, триватимуть,  а любов до його творів учні нестимуть протягом життя та передаватимуть її своїм дітям.

Views: 140 | Added by: okcanatom | Date: 02.06.2021 | Comments (0)