«  October 2021  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 08.05.2024, 08:52

Головна » 2021 » October » 12

12 жовтня в Україні вперше пройшов Всеукраїнський урок з профорієнтації «Обери професію своєї мрії» на порталі SEGODNYA.UA. Ліцеїсти взяли участь у перегляді уроку!
Його організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та компанія «HR YOU» за сприяння Радниці – уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук.
Своїм досвідом поділилися з нами, зіркові гості:
Євген Клопотенко, український шеф-кухар;
Альона Альона, українська реп-співачка;
Жан Беленюк, народний депутат України;
Анна Резниченко, кар'єрний радник, ведуча майстер-класу «Як визначити професію своєї мрії».
Дякуємо організаторам за цікавий і змістовний урок!
Views: 118 | Added by: okcanatom | Date: 12.10.2021 | Comments (0)

До Дня захисників та захисниць України у Теребовлянському профільному ліцеї відбулися військово-спортивні змагання з учнівською молоддю.
Чудову командну гру показали учні 10-А, 10-Б та 11 класів. На кожному з етапів «Смуги перешкод» учасники продемонстрували свої найкращі вміння. Вправно подолали дистанцію «Транспортування потерпілого», «Подолання заболоченої ділянки по купинах», «Переправа через річку по колоді», «Подолання заболоченої ділянки за допомогою жердин», «Метання м’ячика в ціль», «Стрибки у мішку», «Віджимання», «Стрибки у довжину з місця».
Вітаємо наших юнаків та дівчат 10-Б класу з перемогою!

Views: 152 | Added by: okcanatom | Date: 12.10.2021 | Comments (0)

З учнями 9 - А класу було проведено інтелектуальну гру-шоу "Де логіка?" до Дня захисників та захисниць України. У цій цікавій грі ми шукаємо відповідь на одне запитання: "Чия ж логіка сильніша: чоловіча чи жіноча?" Учасники гри виконували завдання 4-х раундів: "Що спільного", "Було та загуло", "Плюс - мінус", "Вгадай мене" і фіналу "Логічний пін-понг". Вітаємо команду дівчат з перемогою! Наші учасники довели, що в житті потрібно завжди мати логічний підхід і зважати на аргументи! Обидві команди молодці! Дякуємо за участь!
Views: 122 | Added by: okcanatom | Date: 12.10.2021 | Comments (0)