«  Лютий 2018  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.10.2018, 14:49

Головна » 2018 » Лютий » 14 » Змагання з міні-футболу "FOOTBALL FOR KIDS"
Змагання з міні-футболу "FOOTBALL FOR KIDS"

Фінальні змагання з футзалу серед школярів навчальних закладів краю відбулися 14 лютого у Тернополі. Захід ініційовано з метою налагодження дружніх стосунків працівників поліції і підростаючого покоління та популяризації здорового способу життя серед підлітків.

Змагання з міні-футболу "FOOTBALL FOR KIDS" розпочалися у кожному районі ще на початку січня. Організаторами спортивного дійства виступили фізкультурно-спортивне товариство «Динамо», працівники Національної поліції області та районні відділи освіти. До футболу залучено дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та батьки яких загинули під час проведення АТО.

Шість районних команд вибороли участь у фінальних змаганнях та вирушили до Тернополя. Юних футболістів гостинно приймала загальноосвітня школа № 26. Поліцейські привітали учасників та побажали перемоги найсильнішому.

За першість змагалися команди Бережанського, Заліщицького, Збаразького, Чортківського, Теребовлянського та Шумськго районів. Декілька годин запеклої боротьби визначили фіналіста – юні чортківські футболісти забили свій переможний гол команді з Бережан, яка зайняла другу сходинку. Третє та четверте місця посіли гравці з Теребовлянщини та Шумщини.

- Ми намагаємось залучити максимальну кількість дітей до здорового способу життя та активного дозвілля,- підсумував змагання начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Тернопільській області Петро Тихович. – За спортивними, активними та розумними дітьми майбутнє нашої держави.

Попри суперницький дух, ігри пройшли в дружній атмосфері, а кожен учасник змагань отримав смачні подарунки від спонсорів футбольного чемпіонату - Тернопільського молокозаводу та Микулинецької броварні.

Кубки та грамоти фіналістам змагань вручили працівники поліції. Вони побажали гравцям подальших переможних голів на міжрегіональних змаганнях.

Переглядів: 85 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0