«  Жовтень 2018  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.11.2018, 14:26

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » ІІІ військово-патріотичний фестиваль «Повстанська ватра»
ІІІ військово-патріотичний фестиваль «Повстанська ватра»

В навчально-виховному комплексі  з 10 по 12 жовтня 2018 року пройшов  ІІІ військово-патріотичний фестиваль «Повстанська ватра». Фестиваль проводиться напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди Дня захисника України. Кошти, виручені  під час фестивалю, йдуть на потреби українського війська.

В програмі фестивалю - конкурс малюнків «Зродились ми великої години» між учнями 5-8, І-IV класів,фестиваль  інсценізованих пісень, літературно-музичних композицій «Нам Україна вища понад усе!», конкурс відеороликів «З Україною в серці»,  велопробіг  за участю учнів та педагогів «Стежками героїв», перегляд художнього фільму «Рейд», спортивні змагання між учнями 5-8 класів, І-IV класів, гірка, батут для учнів 1-4 класів, благодійний ярмарок «Зігрій теплом українського солдата», конкурс відеороликів «З Україною в серці».

Вишкіл для учнів шкіл міста Теребовлянська твердиня»   в рамках фестивалю організували представники ГО «Сокіл». Старшокласники мали можливість набути навики з тактики бою, рукопашу, ножового бою, спортивного туризму. Також відбулися  командні змагання з пейнтболу, страйкболу, стрільби з лука та пневматичних гвинтівок.

Насичені фестивальні дні закінчувались патріотичними піснями біля ватри та смачною солдатською кашею.

​         В урочистому відкритті фестивалю взяли участь заступник голови Теребовлянської районної ради Трапова О.В., начальник відділу культури і туризму, спорту та охорони здоров’я  Теребовлянської РДА Мудрик І.М., заступник військового комісара Теребовлянського військового комісаріату, старший лейтенант Галянтий В.М., отці Володимир Якубишин та Ігор Сип’як.

​         Окрасою фестивалю стали виступи народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Октава»  під керівництвом Дениса Сергієва, концертмейстер Заслужений працівник культури України Василь Сорока та чоловічого вокального квартету «Обертон» , мистецький керівник Заслужений працівник культури Микола Мечник, концертмейстер Заслужений працівник культури України Василь Сорока.

​         Адміністрація навчально-виховного комплексу висловлює щиру подяку батькам учнів закладу освіти за допомогу в організації благодійного ярмарку.

Переглядів: 41 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 5.0/1