«  Жовтень 2018  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2020, 23:48

Головна » 2018 » Жовтень » 17

На передодні відзначення  Дня захисника України, заступник директора з виховної роботи Тихоліз М.В. та педагог – організатор Папінко М.М. разом із учнівськими міністрами та учнями старшокласниками  побували у Дарахівській ЗОШ  I – III ступенів.

Мета екскурсії – продовжити знайомство з героїчним життям Володимира Питака, дарахівчанина, який загинув на Сході України відстоюючи незалежність і суверенітет нашої держави.

З біографією героя нас ознайомила  педагог - організатор Тинятовська О.М. та учениці 11 класу Господин Вікторія та Снігур Марія, ми переглянули мультимедійну презентацію та відео. На фасаді Дарахівської школи, де навчався Володимир , є пам'ятна дошка героєві, а в приміщенні школи облаштовано куток пам'яті, де зберігаються його особисті речі.

Ми мали можливість побувати на цвинтарі, де похоронений Володимир, прихилити голову перед  його могилою та хвилиною мовчання вшанувати  пам'ять загиблого Героя .

Дуже  цікавою була екс ... Читати далі »

Переглядів: 131 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 17.10.2018 | Коментарі (0)

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ми живемо. Це також спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці. Цього року учні IV класу обрали для себе культурну столицю України - «Місто Лева». Кажуть, у ньому є щось від Праги та Відня, а собори не поступаються іспанським чи римським. Можливо, так і є, бо Львів - особливий.

Розпочався день екскурсією до Музею-Арсеналу — експозиційного відділу Львівського історичного музею — визначної пам’ятки архітектури XVI століття. В експозиції представлено зразки старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Найсмачнішою частиною, поза всякими сумнівами, стало відвідування шоколадної майстерні та копальні кави. Діти із класним керівником Погорілою Ольгою Степанівною та вихователем Бучковською Іриною Михайлівною прогулювались самісіньким центром Львова. Особливі враження залишили дрібні крамниці, майстерні, кав’ярні, кафе та ресторани, що розкидані по місту в неймовірній кількості. Все має  свій неповторний настрій. Учні побачили більшість відомих пам'яток. Вони також змогли пізнати життя селян, що жили тут задовго до нас, у Шевченківському гаю. Місто, де різні релігії, місця і часи сходяться разом. Місто відкритих людей і закритих двориків. Віримо, що дана екскурсія стане чудовим продовженням гарної традиції відвідувати дивовижні міста України учнями НВК.

Переглядів: 104 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 17.10.2018 | Коментарі (0)