«  December 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 27.04.2024, 02:38

Головна » 2019 » December » 11 » Шлях до добра
Шлях до добра

Учні Теребовлянського НВК разом із своїми вихователями Яворською О.Б. та Багрій Л.І. долучились до акції підтримки українських воїнів в АТО та зібрали посилки для військовослужбовців.

Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час діти та вчителі дарують військовим, які захищають цілісність нашої держави.

Школярі зібрали на Схід їжу, одяг, засоби гігієни та листи з побажаннями повернутися додому переможцями. Вони розуміють, яку важливу місію виконують зовсім незнайомі їм люди – воїни АТО. Кожна коробка з передачею стане символічним подарунком до свят, аби солдати відчули частину родинного тепла.

Емоційними і зовсім не дитячими виявилися символічні листівки з привітаннями діток. Ці подарунки зігріватимуть бійців на Сході і стануть оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Посилки на Схід відправив керівник волонтерської організації «Схід та Захід єдині назавжди» Василь Конько, який із перших днів російського вторгнення на схід нашої держави і досі активно допомагає українській армії. Завдяки зусиллям пана Конька і його соратників, вкрай необхідні для українських військовиків вантажі доставляють аж до передньої лінії оборони.

Учні та вчителі Теребовлянського НВК щиро вдячні Василю Коньку за його добре та чуйне серце та готовність допомогти.

Переглядів: 253 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0