«  Лютий 2020  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 08.08.2020, 19:54

Головна » 2020 » Лютий » 19 » Візит в Теребовлянський НВК
Візит в Теребовлянський НВК

З нагоди славного ювілею в Теребовлянському НВК відбулися урочистості, в яких взяв участь голова райдержадміністрації Ярема Шатарський.

«Надзвичайно приємно бути присутнім на сьогоднішньому ювілейному дійстві. Теребовлянський навчально-виховний комплекс, або як в народі кажуть гімназія – це елітний освітній заклад, це гордість, і не тільки нашого району, а й всієї України. Поряд з високими знаннями тут прищеплюють безмежну любов до нашої рідної держави, дають можливість розкрити душу, навчають бути патріотом, любити Україну, державу та наш рідний край», - зазначив у вітальному слові Ярема Шатарський.

Керманич району відмітив, що кожного року учні цього закладу стають переможцями районних, обласних, всеукраїнських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, мистецьких та спортивних конкурсів і змагань. Щороку НВК випускає зі своїх стін найбільше медалістів серед закладів освіти району.

«Коли є результат, тоді розумієш для чого ти живеш», - підкреслив очільник РДА. Він подякував педагогічному колективові на чолі з директором Олегом Архитком за щоденну сумлінну працю, побажав їм наснаги, здоров'я та терпіння, учням - успіхів у навчанні, а гімназії - процвітання, натхнення й подальших досягнень у розвитку освіти України.

Відтак керівник райдержадміністрації вручив педагогам закладу грамоти.

Колектив навчально-виховного комплексу також привітали голова районної ради Ігор Смільський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Йосип Кацан, і нагородили кращих працівників НВК грамотами.

Опісля, користуючись нагодою, голова РДА Ярема Шатарський, оглянув заклад освіти – навчальний та спальний корпуси, спортзал, санвузли, їдальню, бібліотеку. Ярема Дмитрович відвідав класи, в яких вже навчаються на засадах Концепції Нової української школи, сучасний кабінет англійської мови з лінгафонним обладнанням, комп’ютерні класи (загального призначення та тифлокомп’ютерний комплекс), сенсорну кімнату та кабінет ЛФК, де мав нагоду поспілкуватися зі здобувачами освіти.

Переглядів: 59 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0