«  November 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 12:33

Головна » 2019 » November » 22 » Зустріч з майбутніми першокласниками!
Зустріч з майбутніми першокласниками!

Уже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників у Теребовлянському НВК. 22 листопада школа гостинно відчинила свої двері для вихованців дитячих садочків «Ромашка», «Сонечко» та їхніх батьків.

Адміністрація НВК, майбутні вчителі та учні початкових класів радо зустрічали майбутніх першокласників. Усіх запросили до актової зали на свято.

Учителі початкових класів і учні зробили все можливе, щоб цей день став особливим, незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало у дітей лише приємні спогади. Гостей привітав директор НВК Архитко О.В. Він ознайомив їх з особливостями навчання у початковій школі, організацією позакласної та гурткової роботи, з матеріально-технічною базою закладу. Діти і батьки мали можливість познайомитися з майбутніми вчителями, оглянути навчальні кабінети.

Усі запрошені переглянули виставу про дружбу звірів, яку підготували учні 4-х класів Теребовлянського НВК.

Зустріч була сповнена творчості та позитивних емоцій. І діти, і батьки пішли додому у веселому та піднесеному настрої!

Свято закінчується, але кожного дня, кожної хвилини школа чекає на майбутніх першокласників! Чекають нові друзі та вчителі!

Тож приєднуйтесь до нашого творчого та згуртованого колективу! Приходьте навчатися, спілкуватися, радіти і жити разом з нами! Пам’ятайте: у стінах Теребовлянського НВК завжди раді вам!

Переглядів: 440 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0