Ярослава Стецько

«  Листопад 2019  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 04:02

Головна » 2019 » Листопад » 22

Переглядів: 95 | Додав: okcanatom | Дата: 22.11.2019 | Коментарі (0)

Уже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників у Теребовлянському НВК. 22 листопада школа гостинно відчинила свої двері для вихованців дитячих садочків «Ромашка», «Сонечко» та їхніх батьків.

Адміністрація НВК, майбутні вчителі та учні початкових класів радо зустрічали майбутніх першокласників. Усіх запросили до актової зали на свято.

Учителі початкових класів і учні зробили все можливе, щоб цей день став особливим, незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало у дітей лише приємні спогади. Гостей привітав директор НВК Архитко О.В. Він ознайомив їх з особливостями навчання у початковій школі, організацією позакласної та гурткової роботи, з матеріально-технічною базою закладу. Діти і батьки мали можливість познайомитися з майбутніми вчителями, оглянути навчальні кабінети.

Усі запрошені переглянули виставу про дружбу звірів, яку підготували учні 4-х класів Теребовлянського НВК.

... Читати далі »

Переглядів: 236 | Додав: okcanatom | Дата: 22.11.2019 | Коментарі (0)

20 листопада, в рамках загальношкільного тижня здорового способу життя та приурочено до Всесвітнього дня дитини, вихователь Боднарчук Г.Б. організувала для п’ятикласників, їхніх батьків і вчителів спортивне дозвілля «Веселі старти».

В ході заходу його учасники виконували завдання фізичного та інтелектуального навантаження, грали ігри та долали естафетні дистанції. Справедливе журі в обличчі соціального педагога Теслюк О.В. і заступника директора з навчальної частини Бодак С.В., підрахувавши бали отримані командами, визначили переможців. Проте усі присутні погодилися, що у цих змаганнях, які проходили у надзвичайно щирій та доброзичливій атмосфері, перемогла дружба.

Переглядів: 94 | Додав: okcanatom | Дата: 22.11.2019 | Коментарі (0)