«  October 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 10:18

Головна » 2015 » October » 20

16 жовтня 2015р., в 11 класі спецшколи-інтернату пройшов  Урок мужності «Історії героїв АТО: «Ми боремося за українську землю» . На заході, присвяченому  Дню захисника України, були присутні  учасники  АТО  -  Войнар А.В., Глухов  Д.О.

Гості поділилися своїми бойовими спогадами. Школярі вели жваву розмову з гостями, читали патріотичну поезію, співали пісні. Захід пройшов в теплій  та дружній атмосфері.

Організатори заходу – класний керівник Дармограй Н.В. та вихователь Цокало О.М.

Views: 517 | Added by: Семків_Юрій | Date: 20.10.2015 | Comments (0)

20 жовтня у Теребовлянському  навчально-виховному комплексі відбулась зустріч працівників школи з волонтером корпусу миру США, соціологом – реабілітологом місіс Дірою Кетлін Марою. Зустріч у формі круглого столу пройшла у теплій дружній невимушеній атмосфері. Учасники, а саме – медичний персонал, вихователі дошкільних груп, вчителі слабозорого відділення брали активну участь в обговоренні питань медико-реалібітаційного характеру, обмінялись досвідом з іноземною колегою, зацікавлено слухали про методи роботи з дітьми з вадами зору в американських школах.

Також місіс Діра Кетлін Мара мала нагоду оглянути школу, побувати у навчальних кабінетах, відвідати кафедри, ознайомитись з роботою шкільного психолога, соціального працівника. Особливо волонтерка була вражена роботою медико-реалібітаційного центру, який діє на базі НВК, відзначила високий рівень оснащення лікувальних кабінетів та роботу медичного персоналу, залишила теплий відгук про школу у гостевій книзі.

Перед від’їздом місіс Діра Кетлін Мара висловила подяку педагогам за їх нелегку працю, яка, як зазначила сама волонтерка, неможлива без щирої любові до дітей, та пообіцяла ще неодноразово завітати до Теребовлянського НВК з метою подальшої співпраці.

Views: 423 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 20.10.2015 | Comments (0)

19  жовтня 2015року відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики. У ньому взяли участь учні 5-11 класів, але на ІІ етапі свої знання і вміння будуть показувати учні 6-11 класів. Олімпіадні завдання були обговорені на засіданні методоб’єднання вчителів. Під пильним контролем педагогів Паламарчук Н.Р., Стасюк Л.Я. та  Трач Н.І. учні самостійно виконували завдання. Чекайте результатів!

Views: 411 | Added by: Наталія_Ігорівна | Date: 20.10.2015 | Comments (0)