«  March 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 03:29

Головна » 2016 » March » 16

У середу 16-го березня 2016 року вчитель англійської мови Теребовлянського НВК Шміло О.А. мала чудову нагоду відвідати методичний захід “Spice Up Your Exam Preparation with Oxford University Press”, організований “Представництвом Oxford University Press” та Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної освіти.

Голова представництва Oxford University Press  Анна Морріс провела тренінг, на якому ознайомила присутніх із завданнями для аудіювання при підготовці до ЗНО. Методист представництва Oxford University Press у Західній Україні Лариса Сичивиця розповіла про основні етапи підготовки до творчих письмових завдань, які представлені на ЗНО, провівши методичний тренінг на тему “Fast Track to Writing Success”. Усі присутні почерпнули для себе багато корисної інформації і подякували представникам за надзвичайно цікавий методичний захід. Закінчилась дана акція розігруванням методичної літератури серед учасників тренінгу, яке провели представники Oxford University Press.

Category: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Views: 444 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 16.03.2016 | Comments (0)

15-го березня учні 11-го класу скористалися унікальною можливістю пройти онлайн тестування з англійської мови від видавництва "Макміллан " розроблене спеціально для учнів випускних класів. Дане тестування дало змогу вчителям Стецько Н.Б. та Погорілій О.С. перевірити рівень підготовки своїх учнів до ЗНО та ДПА з англійської мови. Кількість балів набраних під час тестування автоматично переводилась в оцінку за 12-бальною системою. Приємно зазначити, що учасники тестування на 39 запитань із 40 відповіли правильно і отримали високий бал-11.

23 березня відбудеться вебінар на тему: «Результати тестування від видавництва "Макміллан". Аналіз типових помилок». Під час вебінару можна буде дізнатись про загальні результати онлайн-тестування. Будуть проаналізовані типові помилки, яких припустилися учні, а також надано поради щодо шляхів їх усунення.

15 березня вчителями біології Гуцкалюк Л.І. та Лось Л.О. проведено урочисту лінійку – нагородження переможців шостої Міжнародної природознавчої гри «Геліантус», в якій взяли участь 51 учень нашої школи. Дипломи І ступеня та набори олівців одержали 11 учнів, дипломи ІІ ступеня та іменні брелки – 10 учасників та дипломи  ІІІ ступеня та іменні магнітики - 15 учасників. Усі інші учні, які приймали участь в даній грі нагороджені грамотами з окремих дисциплін та ручками.

Маємо надію, що у наступній грі, яка відбудеться в грудні місяці 2016 року візьмуть участь і учні молодших класів.

Бажаємо усім успіхів та наступних перемог!

Views: 453 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 16.03.2016 | Comments (0)