«  March 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 14:55

Головна » 2016 » March » 23

23.03.2016р у Теребовлянському НВК , в рамках тижня здорового способу життя,  лідери  учнівського самоврядування провели флешмоб  «Весела фізкультура» із учнями початкової школи. Під веселу музику діти виконували різноманітні вправи , танцювали. На завершення  всі учасники флешмобу разом скандували: « Бути здоровим модно!».
Views: 444 | Added by: Семків_Юрій | Date: 23.03.2016 | Comments (0)

«І виховання, і освіта невіддільні. Не можна виховувати, не передаючи знань, а всяке знання виховує». Під таким гаслом 22 березня 2016 року відбулось спільне засідання методичного об’єднання вихователів та класних керівників слабозорого відділення Теребовлянського НВК. Розпочала роботу засідання керівник методичного об’єднання вихователів Л.І.Колодійчук доповіддю на тему:  «Злагоджена робота вихователя та класного керівника – основа успішного виховного впливу на особистість учня».

Заступник директора з виховної роботи М.В.Тихоліз у своєму виступі зазначила, що лише завдяки спільним, узгодженим діям виробляються єдині вимоги до учнів і створюються сприятливі умови для зростання якості навчання і виховання; вказала основні форми узгодження роботи вихователя і класного керівника.

В ході засідання вихователі, що атестуються, звітували про виховну роботу за останні п’ять років.

Бібліотекар школи Субчак Н.В. ознайомила присутніх з новинками педагогічної літератури, надала рекомендації щодо використання того чи іншого періодичного видання у підготовці виховних заходів. ... Читати далі »

Views: 457 | Added by: Семків_Юрій | Date: 23.03.2016 | Comments (0)

23.03.2016 року, на передодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, відбувся відкритий захід для учнів 5, 8-12, І-VII класів Теребовлянського НВК на тему: «Небезпечна хвороба туберкульоз».

Лікар школи – Марія Василівна Заверуха розповіла учням історію виявлення збудника туберкульозу, масштаби ураження ним жителів планети, шляхи передачі, симптоми протікання та лікування цієї хвороби.

Соціальний педагог Теслюк О.В. організувала з учнями активне обговорення профілактичних заходів з метою уникнення ризиків захворювання туберкульозом.

Views: 428 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.03.2016 | Comments (0)

Підведено підсумки конкурсу стіннівок англійською мовою на тему “English is a Global Language”. Щиро вдячні усім учням, які долучились до проведення даного заходу, проявили творчі здібності та вміння креативно мислити.

Особлива подяка учням II-Б класу - Чаплюк Тетяні, Мозиль Анастасії, Рептак Марії; учням III-го класу гімназії – Рогожинській Роксолані, Панилі Аліні, Галюлько Соломії, Вальків Ірині, Чайковській Анастасії, Чепіль Юлії, Налисник Наталі; учениці VI-го класу Борис Тетяні за активну участь.