«  April 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 17:57

Головна » 2016 » April » 05

5 квітня 2016 року в дитячій районній бібліотеці відбулася зустріч вихованців 10 й 11 класів слабозорого відділення Теребовлянського НВК з начальником служби у справах дітей Теребовлянської райдержадміністрації Борецькою Лідією Володимирівною. Тема зустрічі: «Права і закони у твоєму житті».

Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Звичайно, у шкільному віці неможливо знати всі закони, але основне, що стосується підлітків та молоді, вони повинні знати. Це й стало метою правової години.

Під час зустрічі вихованці та їх наставники мали змогу ознайомитись з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді.

Views: 478 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 05.04.2016 | Comments (0)

В рамках Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності учні 11 класу з вихователем Цокало О.М. підчас весняних канікул прийшли на екскурсію в Теребовлянську пожежно-рятувальну частину. Метою заходу було роз'яснення питань безпеки життєдіяльності та популяризація професії рятувальника.

Під час екскурсії працівники ДСНС продемонстрували школярам усю пожежно-рятувальну техніку і бойове спорядження вогнеборців, а також учні змогли приміряти на себе костюм що використовується при ліквідації надзвичайних подій. Спеціалісти-піротехніки розповіли про вибухонебезпечні предмети та порядок дій у разі їх виявлення, про надання першої допомоги. Школярі були дуже задоволені екскурсією. Особливо вони були вдячні за цікаву змістову розповідь Яцентому Остапу-Ростиславу Володимировичу -- начальнику караулу ДПРУ-12

Views: 407 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 05.04.2016 | Comments (0)