«  April 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 07:57

Головна » 2016 » April » 17

В Теребовлянському НВК 8.04.2016 р. у VII кл. гімназії відбувся відкритий захист – презентація творчих проектів  з предмету «Технології». Роботи  виконані в рамках  варіативного модуля «Технологія вишивання стрічками та «канзаші»» під керівництвом вчителя Тими О.О.  Захист проходив на англійській мові, що було несподіванкою для присутніх , адже міжпредметні зв’язки іноземних мов  та трудового навчання  проявляються досить рідко.Але для учнів нашої школи така форма захисту не викликала
ніяких проблем - вони вільно спілкуються на англійській мові, адже вивчають її поглиблено. Гостями заходу були вчителі іноземних мов. Учні презентували їм свої картини, розповіли про особливості  техніки вишивання стрічками та «канзаші»,  про свої враження від творчого процесу та показали майстер-клас  з виготовлення деяких елементів.

Views: 434 | Added by: Семків_Юрій | Date: 17.04.2016 | Comments (0)

Вихованці Теребовлянського НВК уже не вперше демонструють свої вміння у написанні наукових робіт, адже у навчальному закладі діє відділення МАН. Так і цьогоріч у ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділеннях історії та мовознавства, що проходив на початку квітня у Києві, Теребовлянський НВК представляла учениця 11-го класу Демчук Аліна з науковою роботою “Вживання компаративних зоосемічних одиниць в сучасній англійській мові на основі твору Джорджа Орвелла “Animal Farm”” (секція Англійська мова, науковий керівник Стецько Н.Б.).

Як зазначила сама учениця, враження від участі у конкурсі лише позитивні, незважаючи на усю напругу та складність  самого захисту, адже до Києва прибули кращі з кращих.

У перший день перебування на учасників чекала насичена програма відкриття конкурсу-захисту: виступ директора Національного центру «Мал ... Читати далі »