«  November 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 21.05.2024, 05:10

Головна » 2016 » November » 25

25.11.2016 року вихованці дошкільної групи "Веселка" спільно з вихователем Спеціальною Н. З. провели відкритий захід на тему "Україна - вільна та єдина". Метою заходу було поглибити знання дітей про рідну батьківщину - Україну, про її національні та державні символи, виховувати повагу та любов до рідного краю.

Під час заняття діти співали пісні, розказували вірші, робили інсценівку. У присутніх залишилися лише позитивні враження від відвіданого заходу.

Views: 378 | Added by: bezverhnya_o | Date: 25.11.2016 | Comments (0)

Нещодавно члени осередку «Просвіта»Теребовлянського НВК та молоді просвітяни брали участь у святкуванні 25-річчя відродження діяльності «Союзу Українок» на Теребовлянщині. В теплій, невимушеній обстановці проходило урочисте зібрання. З вітальним словом до присутніх звернулась ведуча свята, активна «союзянка», голова міського осередку «Просвіта» Надія Степанівна Хома. Отець-митрат Іван Сивак поблагословив усіх від імені архієпископа і  митрополита Тернопільсько-Зборівської єпархії Василя Семенюка.

З чудовим ювілеєм «союзянок» прийшли вітати: голова райдержадміністрації Юрій Ништа, директор центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Антоніна Кобеля, заступник міського голови Людмила Колісник, начальник відділу освіти Йосип Кацан, представники влади Ольга Трапова, Стефанія Зелінська та багато інших гостей.  Усі вони бажали ювілярам доброго здоров’я, довголіття, нескореності духу, непохитної віри у формуванні незалежної української держави; дякували за вагомий внесок у розвиток української культури, нагородили грамотами і подарунками. Чудовий музичний подарунок – пісня «Чому ж минула та весна» (сл. Р.Шкварка, муз. В.Сороки) – прозвучав у виконанні викладача Вищого училища культури Івана Громика.

... Читати далі »

Views: 417 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 25.11.2016 | Comments (0)