«  October 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 05:35

Головна » 2015 » October » 9 » 2016 - рік англійської мови!
2016 - рік англійської мови!

У своєму зверненні до Верховної Ради  президент України П. Порошенко зазначав, що планує оголосити 2016 рік - роком вивчення англійської мови. «Щоб не бути глухим і німим в сучасному світі, треба володіти мовою глобального спілкування - англійською. І зараз ми готуємо програму цієї глобалізації - розширення і можливості для її вивчення», - заявив П.Порошенко.

Україна визначила пріоритет зовнішньоекономічної політики, підписавши Угоду про Асоціацію із ЄС у 2014 році.  Вивчення іноземних мов є одним з ключових пріоритетів внутрішньої політики ЄС.

Міжнародна тренінгова компанія "Education First" оприлюднила результати дослідження рівня володіння англійською мовою в 63 країнах світу. На жаль, за даними рейтингу, Україна посіла 44-те місце. Краще за українців знають англійську навіть росіяни (36-те місце).

У зв’язку з цим вчителі англійської провели засідання, на якому  керівник МО Стецько Н.Б. ознайомила вчителів з Національною програмою вивчення та популяризації іноземних мов GO GLOBAL (National Foreign Language Learning and Promotion Initiative), затвердженою національною радою реформ у червні 2015 року, зазначила, що згідно цієї програми знання англійської мови є ключовою компетенцією в умовах глобалізації економіки, адже англійська - мова дипломатії: офіційна мова Європейського Союзу, Організації Об'єднаних Націй, НАТО і Європейської Асоціації Вільної Торгівлі.

Вчителі Бодак С.В., Погоріла О.С., Кокайло Н.М., Шміло О.А., Сидор М.І., Воробець Е.О. розглянули актуальні питання пов’язані з викладанням англійської мови у школі, пошуком нових стандартів вивчення та оцінювання в системі середньої та вищої освіти, пройшли тест для справжніх поліглотів та окреслили план дій на підтримку Ініціативи та відзначення року англійської мови.

Переглядів: 483 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0