Ярослава Стецько

«  Квітень 2018  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 04:00

Головна » 2018 » Квітень » 04

4 квітня 2018 року в рамках Тижня профорієнтації в школі відбулася зустріч учнів з представником Теребовлянського центру зайнятості – заступником відділу надання соціальних послуг Штик Оленою Ярославівною на тему: «Твій професійний вибір». Олена Ярославівна ознайомила учнів з послугами, що надає служба зайнятості, зокрема з профорієнтації та профнавчання.

Увагу майбутніх випускників акцентували на професіях та спеціальностях, що користуються попитом на ринку праці, навчальних закладах де можливо здобути обрану професію та чим може допомогти служба зайнятості в вирішенні питання працевлаштування.

З учнями розглянули поняття професійного самовизначення, класифікацію професій у відповідності з об’єктом праці, можливості організації професійної підготовки випускників за направленням служби зайнятості.

Наприкінці зустрічі спеціаліст центру зайнятості запропонувала учням, які ще не визначились з професією, відвідати центр зайнятості та за допомогою комп’ютерного тестування визначити здібності, нахили та їх відповідність тій ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

Писанка – це оберіг для людини та її оселі. Колись писанки називали «листами до Бога». Напередодні Великодня у нашій школі традиційно прикрашають писанкове дерево. Учні Теребовлянського НВК створюють безліч писанок у різних творчих техніках та оздоблюють ними деревце. Діти підготовчого класу «Бджілка» і вчитель Мазурок Н.І. з великою радістю прикрасили своїми писанками пасхальне дерево.

Переглядів: 209 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)