«  April 2018  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 01:58

Головна » 2018 » April » 23

23.04.2018 року в рамках тижня сприяння здоровому способу життя вихователь Спеціальна Н.З. у підготовчому класі «Бджілка» провела виховну годину на тему: «Здоров’я – головний життєвий скарб». Вихованці вирушили в уявну подорож автобусом «Здоров’я», де зупинялися на станціях: «Чистота рученят»,  «Здорові зубки», «Доглянуте обличчя», «Повноцінне харчування». Всі учасники подорожі були активними. На завершення заходу соціальний педагог Теслюк О.В. подякувала за чудову подорож і побажала учням завжди залишатися, щасливими та дбати про своє здоров’я.

Views: 417 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.04.2018 | Comments (0)

За доброю традицією 23 квітня 2018 року мобільна педіатрична бригада із м.Тернополя знову прибула до Теребовлянського НВК. Команда спеціалістів кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського у складі доцентів Воронцової Тамари Олександрівни, Кубей Інги Володимирівни, Мудрик Уляни Михайлівни, Синицької Віри Олексіївни, Процайла Михайла Дмитровича та Крицького Ігоря Орестовича провела поглиблений спеціалізований медичний огляд учнів школи.

Присутність лікарів різних профілів дозволила виявити ряд патологічних станів. З метою попередження або зменшення проявів захворювань усім дітям та їх батькам було дано рекомендації щодо харчування та здорового способу життя. Дітей із вперше виявленою патологією було направлено в Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню для подальшого дообстеження.

Views: 444 | Added by: Семків_Юрій | Date: 23.04.2018 | Comments (0)

23 квітня 2018 року в Теребовлянському НВК розпочинається тиждень сприяння здоровому способі життя під гаслом «Молодь обирає здоров’я».

Протягом тижня учні багато дізнаються про цінність здорового способу життя, про вплив на здоров’я шкідливих звичок, про важливість правильного вибору задля майбутнього.

В рамках тижня буде проведено конкурс малюнків «Здоров’я очима дітей» для дітей початкової школи, а для учнів 5-11 класів сюжетно-рольові змагання «Наше здоров’я – в наших руках».

Виховні заходи, тренінги, флешмоби, години спілкування, бесіди на формування в учнів інтересу до власного здоров’я, стійкого піклування та бажання дбати про нього пройдуть в усіх класних колективах.

Views: 523 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.04.2018 | Comments (0)

В літопис історичний записала
Наша школа 110-літній ювілей.
Сучасною, оновленою стала
Колиска обдарованих дітей.

Обладнані навчальні кабінети,
Комп’ютери, до послуг Інтернет,
Приємні озеленення букети,
Спортзал, гуртожиток, їдальня і буфет.

А ще концертна й танцювальна зали,
Медичний центр, майстерні, стадіон,
Повітря чисте і птахів хорали –
Навколо школи лісовий кордон.

Та головне – це дух, що тут панує:
Натхнення, розум, творчість і стремління.
Шлях пізнання і розвитку гартує
Випробуванням нове покоління.

Тут педагоги мудрі, працьовиті
Плекають в учнів здібностей перлини.
Усі вони – майстри талановиті,
Найкращі освітяни України

Ось і зараз, дізнавшись про новий еколого- освітній проект «Компола» , ми виріши ... Читати далі »

Views: 496 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.04.2018 | Comments (0)