«  February 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 09:52

Головна » 2019 » February » 26

20 лютого у 2-Б класі була проведена виховна година на тему: «Небесна сотня. Герої не вмирають».

Мета даного заходу: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні , прищеплювати любов до Батьківщини , виховувати патріотичну свідомість , розвивати бажання стати гідними громадянами України . Учні переглянули відеокліпи: «Ще не вмерла України ! Присвячується Євромайдану», «98 днів революції гідності» та «Пливе кача». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Views: 294 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 26.02.2019 | Comments (0)

20 лютого  -  День Герої Небесної Сотні. Вихователь Юрчак С.М.  разом із учнями 8 класу провели виховну годину « У нашій пам’яті вони назавжди залишились». Метою заходу було вшанування пам’яті Героїв НебесноЇ Сотні , героїзму українських захисників і тих, які полягли і тих, які сьогодні зі збороєю в руках захищають суверенітет  України. У нашій пам’яті вони назавжди залишились.

« Небесну Сотню Господи прийми

Прийми їх душу з білими крильми

Прости Всевишній,що не вберегли

Свого народу кращії сини»

Хвилиною мовчання діти схилили голови у скорботі перед їхньою пам’ятю Вони  згасли ,як зорі.

Views: 279 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 26.02.2019 | Comments (0)

Напередодні відзначення цієї трагічної дати сучасної української історії  в НВК  вшановували тих, хто віддав своє життя Україну і своїми ангельськими  крилами тримає небо над нами.

19.02.2019 року відбулися військово-патріотичні змагання, приурочені 5-тій річниці  вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Змагалися учасники  військово-патріотичного гуртка «Сокіл» , учні 10та 11 класів. Під час змагань хлопці та дівчата продемонстрували свою військово-спортивну підготовку та витримку.

Упродовж  двох годин майбутні захисники України спробували свої сили у збиранні та розбиранні автомату Калашникова, спорядженні його магазину, стрільбі з пневматичної рушниці, перетягуванні канату. Свою перемогу одинадцятикласники  присвятили Героям Небесної Сотні.

20.02.2019 року педагоги та учні взяли  участь у Спільній молитві, яку відслужили настоятелі храмів міста, разом з громадськістю вшанували пам&rsquo ... Читати далі »

Views: 348 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 26.02.2019 | Comments (0)