«  February 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 08:44

Головна » 2019 » February » 27

В рамках методичного тижня кафедри виховної роботи 26 лютого Боднарчук Галина Богданівна провела тренінг з елементами арт-терапії для вчителів, батьків та дітей 4–Б класу.

«Зупинимо булінг разом!», - під таким гаслом проходило заняття, в ході якого педагог ознайомила учасників тренінгу з поняттям «булінгу» та його законодавчою основою, використовувала арт-терапевтичні вправи: «Булінг у казці» (казкотерапія), вправа «Антистрес» (ізотерапія), ігри для зміцнення командного духу: «Крісло», «Лицар, Принцеса, Дракон». За допомогою самостійного аналізу ситуації дорослі та діти, після перегляду відеоролика «Про пташок», створили власні антиреклами булінгу, що стало яскравим доказом усвідомлення негативності цього явища («Зупинимо булінг, - ми всі одинакові», «У будь-якій ситуації залишайтеся людьми!», «Наслідки булінгу для всіх, хто бере в ньому участь, завжди плачевні»). З метою зняття емоційного напруження вихователь провела антистресові вправи «Іподром», «Пральна машинка», «Тягар емоцій».

Підсумком заняття стала повчальна притча «Все в твоїх руках». Адже лише від нас самих залежить, чого у світі стане більше – до ... Читати далі »

Views: 296 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 26.02.2019 | Comments (0)