«  Грудень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2018, 13:50

Головна » 2017 » Грудень » 1 » JOBS AROUND US
JOBS AROUND US

Діяльність вчителя іноземних мов передбачає сьогодні не лише виклад навчального матеріалу, закріплення та його перевірку, а й розвиток творчих здібностей, формування комунікативних, мовних та перекладацьких умінь та навичок учнів, розширення лінгвокраїнознавчих знань.

Такої тенденції дотримуються вчителі іноземних мов Теребовлянського НВК. Так, 1 грудня 2017 року в рамках 110-ої річниці гімназії учителем англійської мови Заваринською І.Ф. був проведений урок-гра “JOBS AROUND US”, під час якого учні 3-А класу спеціалізованої початкової школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземної мови здійснили уявну подорож рідним містом Теребовлею. Молодші школярі мали хорошу нагоду відвідати школу, лікарню, пожежну частину, відділення поліції, ресторан «Високий замок». Учні підготували відеоролики (рольові ігри) з окремих місць роботи, а саме: «Візит до лікаря» та «Дзвінок у поліцію».

Для досягнення ефективності і якості уроку вчитель Заваринська І.Ф. використовувала проектну методику, мультимедійні презентації, країнознавчий матеріал, інноваційні інтерактивні технології, які є ак­туальними та ефективними у формуванні навичок і вмінь школярів, сприяють виробленню моральних цінностей, створенню атмосфери співробітництва.

На уроці вчитель надавала перевагу нетрадиційним методам: проблемним завданням, мовним та рольовим, ситуативним та асоціативним іграм, «мозковому штурму», груповій та парній роботі. Презентований урок передбачав створення ситуації успіху. Завдяки різним видам діяльності діти відтворили модель креативного учня, а саме показали, що можуть критично і творчо мислити, вміло використовувати знання на практиці, постійно самовдосконалюватися, генерувати нові ідеї, бути комунікабельними, грамотно працювати з інформацією.

Головним персонажем уроку була бджола Майя, яка за активну роботу на уроці подарувала дітям солодкі пряники і побажала їм подальших успіхів

у вивченні англійської мови.

Категорія: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Переглядів: 96 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 4.0/2