«  December 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 23.04.2024, 10:05

Головна » 2017 » December » 6 » «Ми - гімназисти»
«Ми - гімназисти»

В навчально-виховному комплексі  триває місячник, приурочений 110-ій річниці заснування Теребовлянської гімназії. Вже проведено ряд заходів.

01 грудня відбулася посвята в гімназисти учнів І класу гімназії, яка цього року  пройшла нетрадиційно - у формі квесту «Ми - гімназисти».

Першокласники, поділені на дві команди –«Маки» і «Соняхи», отримали «Карту пошуку скарбів».   Їхнім завданням  було пройти  9 зупинок і за правильно виконані завдання отримати  певну літеру.

З цих літер на останній зупинці вони склали ключове слово  «гімназист» і знайшли однойменний скарб в чарівній скрині.

Далі святкування проходило в актовому залі, де на винуватців свята чекали батьки та вчителі.

Схвильовано звучала Клятва гімназиста з вуст першокласників. Семикласники Маркевич Анна та Білінський Віталій передали першокласникам символічний факел знань, які урочисто обіцяли добре вчитися, гарно поводитися,любити свій край, рідну школу, продовжувати традиції теребовлянських гімназистів.

Отець Ігор Сип’як та О. В. Трендовацька, методист районного методичного кабінету відділу освіти, С.В Бодак, заступник директора НВК, привітали першокласників з святом, вручили їм залікові книжки та значки теребовлянських гімназистів, які і були частиною розшукуваного скарбу .

Заключним акордом свята став  гімн Теребовлянської гімназії.

Переглядів: 645 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0