«  March 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 02.05.2024, 14:48

Головна » 2017 » March » 21

21 березня на базі Теребовлянського НВК відбулася обласна школа педагогічної майстерності вчителів географії, екології закладів інтернатного типу на тему «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу при викладанні географії, екології в інтернатних закладах учням з різними психофізичними можливостями». На заході були присутні Костенко О.С., методист відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ТОКІППО та Криховець-Хом’як Л.Я., методист географії, екології відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку ТОКІППО. Директор школи Архитко О.В. розповів гостям про освітнє середовище навчально-виховного комплексу. Ліля Ярославівна Криховець-Хом’як виступила з доповіддю «Сучасні підходи та інструменти навчання географії та екології в закладах інтернатного типу учнів з різними психофізичними можливостями». Костенко О.С. ознайомила присутніх із основними складовими педагогічної майстерності вчителя географії та екології. Майстер – клас «Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом використання інтерактивних технологій на уроках географії та екології» провели вчителі географії Ковалінська І.І. та Будзанівська Н.М..Також перед присутніми виступила екологічна агітбригада «Сполох», яку підготовила вчитель біології та екології Лось Л.О. Тема виступу «Ландшафти як середовище життя та охорона біорізноманіття».

Views: 499 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 21.03.2017 | Comments (0)