«  March 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 02.05.2024, 11:04

Головна » 2017 » March » 01

Вже вкотре Теребовлянський НВК гостинно відчиняє двері для вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл району запрошуючи до участі у різноманітних заходах. Прихід весни відзначився черговим семінаром. До учасників заходу з вітальним словом звернулися заступник директора Бодак Світлана Вячеславівна та методист районного відділу освіти Савончак Руслана Григорівна. Учасники семінару здійснили віртуальну подорож сторінками історії гімназії, яку провів для них учень 10 класу Білінський Віталій. З теплими словами подяки до колишніх вчителів звернувся випускник гімназії Демчук Володимир, який уже теж вчителює.

Прихід весни дуже тепло і вражаюче зустріли учні ІІ класу гімназії разом із своїм наставником Погорілою Ольгою Степанівною - адже на інтерактивному уроці англійської мови вони подорожували по світу- відправилися у віртуальну подорож по визначних місцях Лондона, побували у світовому турі дев’яти американських штатів і, звичайно, не забули про своє рідне Тернопілля, відвідавши замки в Теребовлі, Кременці та Збаражі. Під час дискусії учні активно обговорювали переваги і недоліки різних видів транспорту, обмінювались думками щодо найулюбленішого виду подорожі. Гості активно ділились своїми ідеями та враженнями, а також давали схвальні відгуки.

А учні III класу гімназії разом із вчителем Шміло Оксаною Анатоліївною запросили гостей до участі у дебатах про пере ... Читати далі »

Category: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Views: 411 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 01.03.2017 | Comments (0)

1 березня учні І класу гімназії та 5 класу слабозорого відділення відвідали Теребовлянський музей воїнів-афганців та воїнів АТО. Цікава розповідь екскурсовода змусила дітей задуматись над проблемою війни і миру, смерті і життя. Учні із зацікавленням слухали про Афганістан, про його жителів, про долю цього напівкочового населення. Екскурсія була цікава й запам’ятається надовго.

Views: 420 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 01.03.2017 | Comments (0)