«  November 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 02:59

Головна » 2017 » November » 23

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності учні 8 класу спільно з вихователем Безверхньою Н.В. відвідали пожежно-рятувальну частину у м. Теребовлі.
Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Працівники пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням.

Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на запитання, які ставили діти. Під час зустрічі пожежні рятувальники звернули увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість ознайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітейоснов безпеки життєдіяльності.

Views: 460 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.11.2017 | Comments (0)

В рамках вшанування героїв Революції Гідності учні 8 класу разом з класним керівником Ірзою Н.М. та вихователем Безверхньою Н.В. здійснили екскурсію до пам’ятника Героям Небесної Сотні, що у Молодіжному парку м. Теребовлі. Діти згадали подвиг героїв Майдану, які віддали своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи ідеали демократії, права і свободу людини, європейське майбутнє України.

Разом запалили свічки пам’яті та хвилиною мовчання віддали данину громадській відвазі, силі духу самовідданих патріотів, які поклали життя на вівтар служіння Вітчизні.

Views: 382 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.11.2017 | Comments (0)

До року УПА, козацької слави, 4-річниці початку Революції Гідності, 23 листопада учні ІV-Б класу гімназійного відділення провели захід «Україна понад усе».

Всі присутні в залі учні і вчителі з цікавістю сприйняли розповіді ведучих, декламування віршів та виконання пісень учнями.

Views: 390 | Added by: Семків_Юрій | Date: 23.11.2017 | Comments (0)

Вчителі математики Теребовлянського НВК Паламарчук Н. Р., Стасюк О. Я., Малиш О. О. брали участь у семінарі на тему: "Сучасні інструменти вчителя математики", який відбувся 22 листопада 2017 року у приміщенні фізико-математичного факультету Тернопільського педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Вчителі мали можливість обмінятися досвідом з викладачами вузу.

Views: 405 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.11.2017 | Comments (0)

Views: 529 | Added by: Семків_Юрій | Date: 23.11.2017 | Comments (0)