Ярослава Стецько

«  Листопад 2020  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 03:58

Головна » 2020 » Листопад » 11

Я на сторожі їх поставлю слово
Т. Г. Шевченко
   Слово – це наш найцінніший скарб. Воно супроводжує нас від народження. І це ім’я. Відомо, що власні імена завжди були об’єктом історичних, філософських, культурологічних та багатьох інших наукових досліджень. «Ім’я людини – це і те м’яке, ніжне найменування, яким нас у дитинстві називала мати, це і те слово, з яким у парі нам судилося життя прожити, це і те наше добре ім’я – честь , а може і слава, бо є не просто імена, а славні імена…»
    Галузь, що стрімко розвивається в епоху пандемії – нікнейміка, як частина комп’ютерної лінгвістики, об’єктом якої є нікнейми – номінації адресатів в Інтернеті, що в комп’ютерному жаргоні називають «ніками».
Віртуальне спілкування сьогодні варто сприймати як невід’ємну частину життя. Користувачі Інтернету мають власний нікнейм, імідж, стиль, образ, послуговуються своєрідною мовою. Нікнейми передають інтереси користувачів електронних систем спілкування, часом указують на ... Читати далі »
Переглядів: 12 | Додав: okcanatom | Дата: 11.11.2020 | Коментарі (0)

Всіх українців вітаємо з святом рідної мови.
Щиросердно зичимо добра, миру, злагоди, здоров’я.
І хай у світі різних мов багато, та солов'їна мова лиш одна!

9 листопада вихователь Яворська І.Р. разом із учнями 2 класу провели мовно-літературну вікторину «Мово наша калинова».

- Любіть, шануйте, плекайте рідну мову, - такими словами розпочався конкурс. Діти декламували поезію, гуморески, відгадували загадки, доповнювали прислів'я, розгадували ребуси. Цікавою була літературна гра «Глечик знахідок». Педагоги розширювали знання дітей про рідну українську мову, про її значення у житті кожного з нас, сприяли розвитку естетичних почуттів, розвивали уяву, мислення, спостережливість, пам'ять. Прищеплювали любов до своєї землі, виховували прагнення досконало знати правильну літературну мову і навчитися нею говорити.

Отож, плекаймо в душі любов до рідної мови, а материнське слово нехай буде для нас духовним джерелом життя і оберегом.

Переглядів: 16 | Додав: okcanatom | Дата: 11.11.2020 | Коментарі (0)

З Днем української писемності і мови вітає всіх  3-A клас!
Єднаймося навколо мови, бо слово – це велика сила!!!

Переглядів: 17 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 10.11.2020 | Коментарі (0)