Ярослава Стецько

«  Листопад 2020  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 03:14

Головна » 2020 » Листопад » 25
25 листопада вихованці 6-8-х класів, а саме, Максим та Іринка Бескуповичі, Чаплюк Ілля, Семків Олеся, Кокайло Віталіна, Борис Оксана, Богомаз Микола, виступили із власними доповідями та презентаціями, які вони підготували до захисту для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Цьогоріч захист було проведено у новому форматі, он-лайн, у наступних секціях: українська мова, англійська мова, зарубіжна література, медицина, фізика та математика. Слухачами були учні та вчителі Теребовлянського НВК, які мали можливість вийти на прямий зв'язок з доповідачами, поставити запитання виступаючим та активно включитися в обговорення. Дякуємо усім учасникам та їх наставникам Лось Л.О., Стецько Н.Б., Колодійчук Л.І., Білінській О.В, Миколаїв Л.В., Семкову Ю.І. за хорошу підготовку і цікаві доповіді!
Щиро бажаємо учасникам перемог у II - му етапі конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт МАН, який відбудеться 26-27 листопада.
Категорія: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Переглядів: 13 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 25.11.2020 | Коментарі (0)

2020 рік проголошений роком митрополита Андрея Шептицького. З нагоди 155 річниці з дня народження преосвященного владики в Теребовлянському НВК вчителем основ християнської етики Яворською О.Б. було проведено показовий урок у 6-Б класі. Учні мали можливість ознайомитись з життєвим шляхом та духовною діяльністю митрополита.

Також у школі була розміщена виставка, яка була наповнена матеріалами про одну з найсвітліших постатей нашої історії – Андрея Шептицького.

Ми горді тим, що великий духовний наставник у свій час побував з реколекціями на Тернопільщині.

Переглядів: 29 | Додав: okcanatom | Дата: 25.11.2020 | Коментарі (0)