«  May 2021  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 20:22

Головна » 2021 » May » 07

7 травня у 7-Б класі Теребовлянського ліцею класним керівником Кравчук Г.В.  проведено "Урок звитяги".

...Пам'ятаємо, сумуємо, дякуємо!

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Не оминули увагою і загиблих на Донбасі, які віддали життя,захищаючи територіальну цілісність України.

Учні прослухали інформацію про роль жінок у Другій світовій, переглянули цікаві відеоролики. Із захопленням ознайомились із цікавими фактами при звільненні міста Щастя, звитяги наших захисників влітку 2014 року.

Пізнавальна інформація відеороликів "Берестечко. Битва за Україну", "У пошуках Легенд. Берестечко" теж привернула увагу учнів. Героїзм козаків під проводом Б.Хмельницького у боротьбі з татарами, поляками завжди був прикладом для наслідування.

Пам'ятаймо тих, хто століттями ... Читати далі »

Views: 134 | Added by: okcanatom | Date: 07.05.2021 | Comments (0)

У Світлий тиждень, учні 3-А класу, Теребовлянського профільного ліцею, вітають усіх з Христовим Воскресінням. Пропонуємо разом із нами ще раз возвеличити і прославити Воскреслого Ісуса!!!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Views: 123 | Added by: okcanatom | Date: 07.05.2021 | Comments (0)

Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.
6 травня у 8-Б класі, класним керівником Дармограй Н.В., було проведено урок звитягу до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня. В ці дні акцентуємо на людському вимірі, а не лише на геополітичних чинниках, військовій стратегії й тактиці, згадуємо і вшановуємо звитягу ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його, а також інших, кого торкнулась війна – військовополонених, остарбайтерів, підпільників, дітей, жінок, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через їхні міста і села. Під час спілкування діти проявили інтерес до українського минулого та небайдужість до майбутнього власної держави. Також переглянули ексклюзивне відео з журналістом Гео́ргієм Русла́новичем Гонга́дзе.

Views: 110 | Added by: okcanatom | Date: 07.05.2021 | Comments (0)