«  May 2021  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 02.05.2024, 19:50

Головна » 2021 » May » 25

Учні 6-х та 8-го класів взяли участь у конкурсі "МАН - Юніор Ерудит" у секції "Історія". Цей конкурс направлений на розвиток інтелекту та дослідницьких здібностей учнів. Завдання були сформульовані таким чином, щоб у них була включена пізнавальна частина і щоб одночасно учні навчилися думати логічно і нестандартно. Кожен учасник отримав сертифікат І ступеня, кишенькову книжечку "Псалтир - найдавніший буквар Київської Русі ", закладку-лінійку, календарик. Дякуємо усім учасникам за активну участь у конкурсі.
Views: 132 | Added by: okcanatom | Date: 25.05.2021 | Comments (0)

21 травня 2021 року м.Тернополі на центральному міському стадіоні імені Романа ШУХЕВИЧА відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю.
Загалом в змаганнях взяли участь 60 учасників. Вітаємо з перемогою учнів Теребовлянського профільного ліцею:
І - місце - ЛУЦКІВ Ілля, тренер ДЕМЧУК Тарас
І - місце - КОВАЛИК Христина, тренер ДЕМЧУК Тарас
ІІ - місце - КОВАЛИК Зоряна, тренер ДЕМЧУК Тарас.
Переможці змагань були нагородженні медалями та грамотами.
Бажаємо нових перемог та високих нагород.
Views: 126 | Added by: okcanatom | Date: 25.05.2021 | Comments (0)

Цьогоріч минає 80 років з того трагічного дня 1941 року, коли 15 випускників Теребовлянської гімназії були закатовані в Тернопільській тюрмі енкаведистами. Їх знищили за те, що вони народилися українцями та хотіли жити українцями у вільній Україні. 23 травня, у День героїв, педагоги профільного ліцею долучилися до молитви за душі юних героїв. Молитву звершили о.Петро Пастух і о.Володимир Якубишин. В заході взяли участь заступник міського голови І.М.Смільський, голова Спілки Учасників АТО/ООС та волонтерів Теребовлянщини О.І.Починок та директор Теребовлянського НРЦ М.Б. Кацан.
Views: 122 | Added by: okcanatom | Date: 25.05.2021 | Comments (0)

21 травня в рамках Національного уроку з безпеки дорожнього руху у 8-Б класі, класним керівником Дармограй Н.В. проведено урок з безпеки дорожнього руху. Учні переглянули повчальні відео, взяли участь у вікторині, повторили правила поведінки пішоходів, пригадали дорожні знаки, що стосуються пішоходів, користування громадським транспортом.
Views: 114 | Added by: okcanatom | Date: 25.05.2021 | Comments (0)

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, 21.05.2021 року в 9-А класі класним керівником Паламарчук Н.Р. було проведено єдиний національний урок "Будь помітним на дорозі". Під час заходу учні мали можливість переглянути відеоролики про безпеку на дорозі, обговорити дорожні знаки для дітей, поспілкуватися з працівниками патрульної поліції.
Views: 116 | Added by: okcanatom | Date: 25.05.2021 | Comments (0)

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху класним керівником Білінською О.В. для учнів 7-А класу  проведено урок «Будь помітним на дорозі››. Під час уроку використано відеоматеріали, які стосувалися різних аспектів безпеки на дорозі, про які повинні знати діти. На прикладі конкретних ситуацій, відображених у відео, учні повторили  правила безпеки на дорозі і зрозуміли, що пішохід стає помітнішим (особливо це важливо в темну пору), якщо на одязі є світловідбиваючі елементи (світловідбивачі, або ж флікери), які обов'язково потрібно носити.
Views: 146 | Added by: okcanatom | Date: 25.05.2021 | Comments (0)