«  May 2021  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 03.05.2024, 03:34

Головна » 2021 » May » 14

14 травня у 8Б класі класним керівником Дармограй Н.В. було проведено урок на тему стійкості до шкідливого контенту в Інтернеті. Соціальні мережі є важливою частиною соціального і творчого життя покоління, що підростає. На уроці діти переглянули презентацію, де почерпнули знання про можливість самостійно регулювати процес використання Інтернету та засобів масової інформації. Навчилися розмежовувати шкідливий і нешкідливий контент. Отримали інформацію про онлайн - ризики і як діяти в таких ситуаціях та куди слід звернутися. Діти активно виконували вправи, та навчились критично мислити, що є важливо для оцінки інформації.
Views: 124 | Added by: okcanatom | Date: 14.05.2021 | Comments (0)

Напередодні Дня Європи в Україні в шкільній медіатеці проведено віртуальну подорож до країн Європи, учасниками якої стали вихованці та наставники Теребовлянського профільного ліцею. Під час віртуальної мандрівки, яку провела бібліотекар Субчак Н.В., діти розширили свої знання про історію виникнення свята, «відвідали» Францію, Італію, Німеччину, Швецію, Швейцарію та інші країни, дізналися багато цікавого про традиції і звичаї цих країн.
Учасники заходу з неабияким завзяттям взяли участь в іграх, показали себе обізнаними знавцями географії та літератури у вікторині, ділилися приємними спогадами про дні проведені у різних країнах Європи.
Наприкінці заходу, який приніс дітям багато цікавої і корисної інформації та позитивних вражень, діти пообіцяли, що наступна подорож до країн Європи буде справжньою, а не віртуальною. А нам залишається побажати їм здійснення мрій і щасливої дороги до нових відкриттів.
Views: 128 | Added by: okcanatom | Date: 14.05.2021 | Comments (0)

13 травня у 7-А класі класним керівником Білінською О.В. було проведено урок “#Не_ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті”. Відомо, що Інтернет повний можливостей,  Але діти мають знати і пам’ятати, що поруч з цим є ризики, з якими вони можуть зустрітися в онлайн-просторі. Учні переглянули презентацію, виконали практичні  задання, обговорили питання, які виникли в процесі роботи. Отримані знання допомогли зрозуміти дітям, що таке шкідливий контент, а також важливість критичного мислення під час взаємодії з таким контентом і можливість отримати допомогу, коли є в цьому необхідність.
Views: 130 | Added by: okcanatom | Date: 14.05.2021 | Comments (0)