«  April 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 23.04.2024, 19:30

Головна » 2015 » April » 22

22 квітня 2015 р. у I-Б класі гімназії, в рамках проведення місячника творчості молодих спеціалістів “На шляху до вдосконалення”, був проведений усний журнал “Символи держави і народу”, який підготувала вихователь Ірза Наталія Михайлівна(наставник Безверхня Н.В.

П’ятикласники, за традицією, дорогих гостей зустріли хлібом-сіллю на вишитому рушникові. Діти вивчили  вірші про Державні символи: Прапор, Гімн, Герб; народні символи – рідну хату, рушник, вербу, калину, лелеку, співали пісні.

Вихователь, в ході заходу, ознайомила учнів із головним оберегом українського народу – Берегинею. Діти із захопленням слухали цікаву розповідь Наталі Михайлівни.

Захід закінчився спільним виконанням Державного Гімну України.

Views: 414 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 22.04.2015 | Comments (0)

Урок математики на тему : «Закріплення вивченого способу додавання. Складання і розв’язування задач» 22 квітня 2015 року провела вчитель 1-а класу спеціалізованої початкової школи Шкафаровська Марія Василівна . Діти разом з  Буратіно мандрували чарівною країною «Математика». Учні були поділені на 2 команди: «Журавлик» - капітан Чаплюк Ілля  і «Барвінок» - капітан Семків Олеся. Мандруючи чарівною країною  вони із задоволенням грали ігри  «Дешифрувальщик», «Чарівний ланцюжок»,розв’язували задачі – вірші,  «Магічні квадрати».

Першокласники активно  попрацювали на уроці. Вони успішно подолали всі перешкоди, були швидкими в обчисленнях, кмітливими і ерудованими, показавши  добрі знання з математики. Перемогла дружба. І це не випадково, бо в народі кажуть : «Хто знання має, той мур здолає».

Views: 419 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 22.04.2015 | Comments (0)

В Теребовлянському НВК  проходить Х Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - метою якої є збір коштів на придбання обладнання для лікування дітей із вадами зору Тернопільщини.

Скринька із серцем обходить кожного дня  усі класи, учні та педагоги добровільно беруть  участь в акції, кидаючи до скриньки будь – яку грошову одиницю. За це учасникам акції прикріплюються червоні сердечка як символ любові та добра.

Ми віримо, що, навчаючи дітей робити добро, бути милосердними, виховуючи в них потребу допомагати іншим, ми надаємо їм можливість знайти своє призначення, місце у суспільстві та соціально реалізувати себе.

Views: 475 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 22.04.2015 | Comments (0)