«  April 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 13:07

Головна » 2015 » April » 30

29.04.2015р. Бодак С. В., заступник директора з іноземних мов, брала участь у тренінгу, який відбувся на базі ЗОШ №2 м. Теребовлі, організований районним методичним кабінетом відділу освіти для заступників шкіл району. Тема тренінгу: «Використання хмарних технологій для проведення моніторингового дослідження якості освіти». Метою заходу було підвищення ІКТ-компетентності заступників з використання хмаро орієнтованих навчальних середовищ у навчально-виховному процесі та управлінській діяльності. Методист з інформатики районного методичного кабінету Клачко Л. М. ознайомила присутніх з теоретичним матеріалом щодо використання хмарних технологій у створенні інформаційного середовища. Усі заступники мали можливість заповнити анкету засобами сервісу Google форми, створити Google презентацію та виконати спільну роботу у віртуальній дошці Padlet.

Views: 479 | Added by: Семків_Юрій | Date: 30.04.2015 | Comments (0)

28.04. 2015р. у Теребовлянському НВК у 7 класі спецшколи-інтернату відбувся урок цивільного захисту на тему: "Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами», який провели класний керівник Кокайло Н.М  та вихователь Безверхній Г.Й. Мультимедійна презентація та відеоматеріали, які використовувалися на уроці, сприяли ефективності проведеного заходу. Класний керівник та вихователь цікаво і доступно розповіли учням, як поводитися з вибухонебезпечними речовинами в умовах НС та ознайомили їх з порядком дій при вибуху. Також учні навчилися користуватися індивідуальними засобами захисту.
Views: 474 | Added by: Семків_Юрій | Date: 30.04.2015 | Comments (0)

День цивільного захисту

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 05.02.2015р. № 39 «Про стан цивільного захисту освітньої галузі області в 2014 році та основні завдання на 2015рік» 28 квітня 2015р. у Теребовлянському НВК відбувся День цивільного захисту, на якому були присутні представники управління ДСНС м. Теребовлі. В рамках Дня ЦЗ було проведено лінійку, приурочену 29 річниці з дня Чорнобильської катастрофи. Учні та педагоги вшанували пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС. Заступник директора Бодак С. В., начальник штабу ЦЗ школи, звернула увагу присутніх на те, що основними завданнями Дня цивільного захисту є вироблення в учасників навчально-виховного процесу умінь та навичок грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя в умовах надзвичайних ситуацій: пожежі, вибуху, замінування, терористичного акту; практичне відпрацювання учасниками навчально-виховного процесу дій за сигналами оповіщення ЦЗ «Увага всім!», формування вміння користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу при опіках, пораненнях, травмах.

Під час Дня ЦЗ було здійснено екстрену евакуацію учасників НВП та комплексне об&rsqu ... Читати далі »

Views: 513 | Added by: Семків_Юрій | Date: 30.04.2015 | Comments (0)