«  May 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 10:59

Головна » 2015 » May » 20

Цього тижня члени Волонтерського загону «Щирі серця», 11 класу спецшколи-інтернату, відвідали учасника АТО, командира  гірсько-піхотного взводу 128 гірсько-піхотної бригади, капітана Збройних Сил України, Вознюка Сергія Миколайовича. Офіцер брав участь у боях за визволення м. Лисичанська, м. Попасна, с. Троїцьке.

Капітан охоче поділився спогадами про службу в  зоні АТО. Учні захоплено слухали розповідь і задавали запитання на хвилюючі їх теми.

Бесіда пройшла в невимушеній, приємній обстановці.

В кінці зустрічі діти подарували Сергію Миколайовичу обереги – символи України та Перемоги, виготовлені своїми руками.

Views: 577 | Added by: Семків_Юрій | Date: 20.05.2015 | Comments (0)

Материнство… Святе і прекрасне, оспіване поетами, увіковічнене художниками на полотнах. Через віки наш народ проніс глибоко шанобливе ставлення до матері. Про неї, берегиню домашнього вогнища, уособлення духу пам’яті, написано й сказано багато і, водночас, мало.

Прийшов на землю травень, гаптований солов'їними трелями, і приніс нам зворушливе, сердечне Свято матері. Це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого Сина – Спасителя людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги.Мамина любов й турбота були з нами від першого подиху й супроводжуватимуть протягом усього життя. Добро і мудрість, совість і вірність наших мам не дадуть нам помилитися або схибити у житті. Наші мами - наші берегині.

20 травня 2015 р. учні І-а класу гімназії  привітали своїх матерів із цим прекрасним святом. Разом із вихователем Будзанівською Н. М. і вчителем польської мови Білінською О. В. підготували двомовне свято « Я вдячний богові за маму».

Учні прекрасно декламували вірші, співали пісні українською і польською мовами. А також привітали матерів власноруч виготовленими подарунками.

Views: 511 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 20.05.2015 | Comments (0)